Samsun Haber | Tekkeköy değer kazanıyor

Samsun Haber | Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Hayata geçirdiğimiz her çalışmayla ilçemizin değerine değer katıyoruz' dedi

 Tekkeköy değer kazanıyor

Tarih, turizm, kültür, sanayi ve eşsiz doğal güzelliklerinin yanında kara, deniz, hava ve demiryolu ile hafif raylı sisteme sahip ulaşım ağının tüm paydaşlarının bir arada yer aldığı bölgenin en hızlı gelişen, değişen ve büyüyen ilçesinin Tekkeköy olduğuna dikkat çeken Belediye Başkanı Hasan Togar, "Kazandırdığımız her çalışmayla ilçemizin değerine değer katıyoruz" dedi.

ÖZLENEN HİZMETLER

İlçenin tüm değerlerini bilerek, halkın desteği ile Tekkeköy’ü geleceğe taşıdıklarını söyleyen Başkan Togar, "Bunca değerin yanında dev devlet yatırımlarına da ev sahipliği yapan ilçemizi geleceğe taşımak için dur durak bilmeden çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızın ve hizmetlerimizin tamamının temel dayanağı, gücümüzün kaynağı vatandaşlarımızdır. Biz, her türlü çalışmamız öncesi mutlaka halkımızın görüşlerini almaya ve istişareler yapmaya gayret ediyoruz. Bizi başarıya götüren ve hizmetlerimizin tüm kesimler tarafından takdir görmesinin en büyük dayanağı da budur. Halkına sırt çeviren, kulak tıkayan, görmezden gelen yöneticiler başarısızlığa mahkumdur. İlçemizde yaşayan yediden yetmişe herkesi dinliyor, herkesin düşüncelerini önemsiyoruz. Düzenlediğimiz halk günlerimiz ayrı bir yere sahip. Başkan yardımcılarımız ile birlikte aldığımız talepleri gerekli birimlere anında ileterek çözüme ulaştırıyoruz. Bu birlik beraberlik ve birlikte yönetim felsefemiz sayesinde adından söz ettiren çok önemli hizmetlerle ilçemizi buluşturduk" ifadelerine yer verdi.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da futbol sahalarında görülmemiş olay

1 Samsun'da futbol sahalarında görülmemiş olay

Samsunspor Teknik Direktörü Durmuş: 'Hakem 3 puanımızı çaldı'

2 Samsunspor Teknik Direktörü Durmuş: 'Hakem 3 puanımızı çaldı'

Boluspor taraftarından büyük ayıp

3 Boluspor taraftarından büyük ayıp

Samsun Diş Hastanesi'nden Türkiye'de bir ilk

4 Samsun Diş Hastanesi'nden Türkiye'de bir ilk

Samsunspor'a ceza kapıda

5 Samsunspor'a ceza kapıda

11 dakikalık resital

6 11 dakikalık resital

Kızılırmak'ta kaybolan gencin cesedine ulaşıldı

7 Kızılırmak'ta kaybolan gencin cesedine ulaşıldı

Devletin güler yüzü Selin Kaymakam

8 Devletin güler yüzü Selin Kaymakam

Ayite sürprizi kötü bitti

9 Ayite sürprizi kötü bitti

Sportif Direktör Zeren: 'Abdulkadir Bitigen bu yarayı bilerek verdi'

10 Sportif Direktör Zeren: 'Abdulkadir Bitigen bu yarayı bilerek verdi'


SIRADAKİ HABER