Adana haber: Başkan Çelikcan'ın prim sözü Denizlispor galibiyeti için de geçerli

Adana haber: Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Spor Toto 1. Lig'de mücadele eden Adana Demirspor'un Eskişehirspor'u yenmeleri halinde 100 bin lira prim vaadinin Denizlispor maçı için de geçerli olduğunu bildirdi. Çelikcan, maça gitmek isteyen personellere de izin vereceklerini söyledi.

Başkan Çelikcan'ın prim sözü Denizlispor galibiyeti için de geçerli

Başkan Çelikcan, Denizlispor maçının yeni bir başlangıç olmasını temenni ederek, 'Adana Demirspor şu anda Spor Toto 1. ligde hiç istenilen bir yerde değil. Umarım Çarşamba günü saat 16.00'da başlayacak maçta güzel bir netice alırlar. Yüreğir Belediyesi olarak Adana Demirspor'a vermek istediğimiz 100 bin lira primi Denizlispor maçında galip gelirlerse vereceğiz'' dedi.
Adana'da sporun ve sporcunun her zaman yanında olduklarını belirten Başkan Çelikcan, ''Adanamızın köklü kulüplerinden olan Adana Demirspor Çarşamba günü saat 16.00'da Denizlispor ile çok önemli bir maça çıkıyor. Maçın mesai saatleri içerinde olması nedeniyle çalışanlar maça gelemeyebilir. Yüreğir Belediyesi olarak maça gitmek için bilet alan çalışanlarımız idari izinli sayılacaklardır. Adana Demirspor geçen hafta Eskişehir deplasmanından galip gelseydi 100 bin lira prim verecektik. Güzel mücadele etmelerine rağmen 1 puana razı oldular. Eğer Çarşamba günü saat 16.00'da oynanacak olan Denizlispor maçında galip gelirlerse 100 bin lira prim vereceğiz. Adana Demirspor'a çıkacağı bu zorlu maçta başarılar diliyorum. Takımlarımıza maddi ve manevi olarak desteğimiz devam edecektir. Adana'mızın takımları bizim takımızdır' şeklinde konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Her şeyi açıklayacak

1 Her şeyi açıklayacak

Samsun'da 47 sanığa ceza yağdı

2 Samsun'da 47 sanığa ceza yağdı

Samsun'da Erva bebeğin dramı

3 Samsun'da Erva bebeğin dramı

Samsun'da ışık ihlali genç kızın canını aldı

4 Samsun'da ışık ihlali genç kızın canını aldı

Samsunspor'dan Murzioğlu'na teşekkür

5 Samsunspor'dan Murzioğlu'na teşekkür

Hakem 'penaltı' dedi

6 Hakem 'penaltı' dedi

Samsun'da şüpheli araçtan 4 tabanca ele geçirildi

7 Samsun'da şüpheli araçtan 4 tabanca ele geçirildi

Doğan Medya Grubu satıldı

8 Doğan Medya Grubu satıldı

Feci ölüm! Kimliğini öğrenenler bir kez daha kahroldu...

9 Feci ölüm! Kimliğini öğrenenler bir kez daha kahroldu...

Bu üst geçidin dünyada eşi benzeri yok

10 Bu üst geçidin dünyada eşi benzeri yok


SIRADAKİ HABER