HaberlerAdana HaberleriBaşkan Çelikcan'ın prim sözü Denizlispor galibiyeti için de geçerli

Başkan Çelikcan'ın prim sözü Denizlispor galibiyeti için de geçerli - Adana Haberleri

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Spor Toto 1. Lig'de mücadele eden Adana Demirspor'un Eskişehirspor'u yenmeleri halinde 100 bin lira prim vaadinin Denizlispor maçı için de geçerli olduğunu bildirdi. Çelikcan, maça gitmek isteyen personellere de izin vereceklerini söyledi.

Başkan Çelikcan'ın prim sözü Denizlispor galibiyeti için de geçerli

Başkan Çelikcan, Denizlispor maçının yeni bir başlangıç olmasını temenni ederek, 'Adana Demirspor şu anda Spor Toto 1. ligde hiç istenilen bir yerde değil. Umarım Çarşamba günü saat 16.00'da başlayacak maçta güzel bir netice alırlar. Yüreğir Belediyesi olarak Adana Demirspor'a vermek istediğimiz 100 bin lira primi Denizlispor maçında galip gelirlerse vereceğiz'' dedi.
Adana'da sporun ve sporcunun her zaman yanında olduklarını belirten Başkan Çelikcan, ''Adanamızın köklü kulüplerinden olan Adana Demirspor Çarşamba günü saat 16.00'da Denizlispor ile çok önemli bir maça çıkıyor. Maçın mesai saatleri içerinde olması nedeniyle çalışanlar maça gelemeyebilir. Yüreğir Belediyesi olarak maça gitmek için bilet alan çalışanlarımız idari izinli sayılacaklardır. Adana Demirspor geçen hafta Eskişehir deplasmanından galip gelseydi 100 bin lira prim verecektik. Güzel mücadele etmelerine rağmen 1 puana razı oldular. Eğer Çarşamba günü saat 16.00'da oynanacak olan Denizlispor maçında galip gelirlerse 100 bin lira prim vereceğiz. Adana Demirspor'a çıkacağı bu zorlu maçta başarılar diliyorum. Takımlarımıza maddi ve manevi olarak desteğimiz devam edecektir. Adana'mızın takımları bizim takımızdır' şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}