HaberlerSamsun HaberleriTok ve Karaduman'dan birliktelik mesajı

Tok ve Karaduman'dan birliktelik mesajı - Samsun Haberleri

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ile AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Tok ve Karaduman'dan birliktelik mesajı

AK PartiSamsun İl Başkanı Av.Hakan Karaduman, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u makamında ziyaret etti. Başkan Erdoğan Tok yaptığı açıklamada, “İlkadım’a 4 yılda altın çağını yaşatmanın gururunu yaşıyoruz. Ama önümüzde tüm ülkemiz adına önemli bir dönemeç olan 2019 seçimleri var. Tıpkı ilçemizde olduğu gibi şehrimizde ve tüm ülkede altın çağa ulaşmak için çok daha özverili ve sıkı çalışmamız gerektiğini biliyoruz. Bu başarıyı yakalamanın anahtarının da bir birimize kenetlenmek olduğunu biliyoruz. İlçe kongrelerimiz sona erdi ve il kongremize de kısa bir zaman kaldı. Bizler AK Parti’nin başarısının büyüyen Türkiye anlamına geldiğini düşünerek halkımızdan aldığımız enerjiyi yine halkımıza hizmet için kullanacağız” ifadelerini kullandı. 

CUMHURBAŞKANIMIZIN İZNİYLE DAHA GÜÇLÜ TÜRKİYE'YE

BaşkanErdoğan Tok ayrıca, “2019 seçimleri öncesi tüm teşkilatımızla önce bir birimizi sonrada her zaman olduğu gibi vatandaşımızı kucaklayacağız. Afrin’de Mehmetçiğimiz destan yazarken sadece Suriye’de değil aslında tüm Batı’yla mücadelemiz devam ediyor. Bu nedenle birlikteliğe daha çok ihtiyacımız var. Batı’ya karşı güçlü bir duruş için istikrar devam edecek ve 2019 yolunda AK Parti ailesi olarak el ele başarıya yürüyeceğimize gönülden inanıyorum” diye konuştu. 

Görüşme sonrası toplantının verimli geçtiğini belirten Karaduman ve Tok, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde daha güçlü Türkiye için çalışıyoruz” diye konuştular. 

SIRADAKİ HABER
}