HaberlerSamsun HaberleriSamsun'un o ilçesine TOKİ'den ev müjdesi!

Samsun'un o ilçesine TOKİ'den ev müjdesi! - Samsun Haberleri

İlçeye yapılacak TOKİ konutlarıyla ilgili düzenlenen bilgilendirme toplantısında konuşan Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, 'Tarihi binaların mimarisi ile uyum içinde bir görüntüye sahip olacak evler, deniz manzaralı olacak' dedi.

Samsun'un o ilçesine TOKİ'den ev müjdesi!

Alaçam’da yapılacak 163 dairelik TOKİ konutları ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Konutların yapımı için gerekli çalışmaların sona erdiğini ifade eden Belediye Başkanı Hadi Uyar, "İlçemizde bulunan tarihi binaların mimarisi ile uyum içinde görüntüye sahip olacak konutlar, deniz manzaralı olacak. Alaçam-Kızlan Durağan karayolu çalışmaları ile ulaşım kolaylığı da sağlayacak. İlçemize bu fırsatı sağladığı için AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaslan’a ve Samsun milletvekillerine teşekkür ediyorum" dedi.

MEŞRU HAK

Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili değerlendirmelerde de bulunan Başkan Uyar, "Türkiye Cumhuriyeti'nin kendisine yönelik her türlü tehdidi bertaraf etmeye kararlı ve muktedirdir. Devletimizin meşru müdafaa hakkı olarak başlattığı harekatın tek hedefi bölgeyi kana bulayan, mazlumlara zulmeden eden ve ülkemizi tehdit eden terör örgütleri ve teröristlerdir" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}