HaberlerSamsun HaberleriEmniyet teşkilatı göz bebeği

Emniyet teşkilatı göz bebeği - Samsun Haberleri

Terme İlçe Emniyet Müdürü Murat Elkılıç'ı ağırlayan Belediye Başkanı Şenol Kul, 'Emniyet teşkilatımız göz bebeğimiz, onlar için ne yapılsa azdır' dedi

Emniyet teşkilatı göz bebeği

Türk Polis Teşkilatı'nın 173. kuruluş yıldönümü dolayısı Terme İlçe Emniyet Müdürü Murat Elkılıç beraberinde heyetle Terme Belediye Başkanı Şenol Kul’u makamında ziyaret etti. Elkılıç, günün anısına Başkan Şenol Kul’a çiçek takdim ederek, gösterilen ilgiye teşekkür etti.

ÖNEMLİ GÖREV YAPIYORSUNUZ

Mesai mefhumu gözetmeksizin, özveri ile çalışan tüm emniyet mensuplarına görevlerinde başarı dileyen Başkan Kul, "Ülkemizde huzur ve düzenin bozulmaması, güvenli bir şekilde yaşamımızın sürdürebilmesi için gece gündüz fedakarca görev yapan, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğünü, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlenmesini önlemek, suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren mesai arkadaşlarıma nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu vatan için canını vermiş şehitlerimizi rahmetle anıyor, Türk Polis Teşkilatımızın 173. kurulış yıldönümünün hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}