HaberlerMersin HaberleriBeyaz Kule Okulları'nda 'Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler' gösterisi

Beyaz Kule Okulları'nda 'Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler' gösterisi - Mersin Haberleri

Beyaz Kule Okulları 'Dünya Tiyatro Günü' kapsamında okul bünyesinde bulunan Kemal Sunal Sahnesi'nde 'Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler' gösterisi düzenledi.

Beyaz Kule Okulları'nda 'Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler' gösterisi

Dünya Tiyatro Günü kapsamında okulun 4. sınıf öğrencileri tarafından düzenlenen 'Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler' oyunu büyük beğeni topladı. Uzun süredir hazırlandıkları oyunla velilerin karşısına çıkan öğrenciler, sergiledikleri performans ile büyük beğeni topladı.
Sanatın her alanında aktif bireyler yetiştirmek istediklerini belirten Beyaz Kule Okulları Kurucusu Dilek Benzetsel, 'Öğrencilerimiz uzun süredir hazırlandıkları 'Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler' oyunu ile Kemal Sunal Sahnesi'nde veli ve öğretmenlerinin karşısına çıktı. Dünya Tiyatro Günü kapsamında başarılı bir şekilde sergiledikleri oyunla herkesin beğenisini toplayan öğrencilerimiz, sanata ve sanatçıya verdikleri değeri sahnede gösterdi. Sanatın her alanında aktif bireyler yetiştirmek ve kendilerine olan güveni artırmak amacı ile düzenlediğimiz oyun, öğrencilerimizin tiyatroya olan ilgisinin de göstergesi oldu' dedi.

Beyaz Kule Okulları’nda ’Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler’ gösterisi

SIRADAKİ HABER
}