HaberlerKayseri HaberleriMimarsinan Fatih Mahallesi'nde asfaltlama çalışması yapılıyor

Mimarsinan Fatih Mahallesi'nde asfaltlama çalışması yapılıyor - Kayseri Haberleri

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Mimarsinan Fatih Mahallesi'nde deforme olan ve şehir içi trafiğini aksatmadan yollarda yol yenileme çalışması yapıldığını söyledi.

Mimarsinan Fatih Mahallesi'nde asfaltlama çalışması yapılıyor

Mimarsinan Fatih Mahallesi'nde yer alan sokaklar ile bunlara bağlantılı yollarda asfaltlama çalışması yapıldığını belirten Başkan Büyükkılıç, Mimarsinan Fatih mahallesinde 4 sokağın tüm alt yapısının tamamlandığını ve asfaltlama için yaklaşık 3 b,n 200 ton asfalt kullanılacağını kaydetti.
İlçe sınırları içersinde yeni açılan cadde ve sokakların yanında deforme olan ve bozulan yolların tamamını yenilediklerini hatırlatan Başkan Büyükkılıç, konu ile ilgili olarak şunları söyledi:
'Melikgazi Belediyesi olarak Mimarsinan Fatih Mahallesi'nde ulaşımda alternatif yollar açarak ulaşımı daha seri ve güvenli hale getiriyoruz. Mimarsinan Fatih Mahallesi daha önce bağ ve sayfiye alanı iken şimdi artan imarlaşma yeni yapıların oluşması ile hem yazlık hem de 12 ay ikametgâh edilen semtler arasında yerini almıştır. Çünkü şehir merkezine olan yakınlığı, ulaşım kolaylığı 12 ay boyunda oturulacak mahallelere dönüşmüştür. Bu neden ile Mimarsinan Fatih Mahallesi'nde yer alan 4 sokakta yol çalışması yaptık. Alt yapıda bütünlük sağladık. Ulaşımı daha güvenli ve seri hale getirdik. Şimdi de asfaltlıyoruz. Semt sakinlerine ve şehrimize hayırlı olsun'

Mimarsinan Fatih Mahallesi’nde asfaltlama çalışması yapılıyor

SIRADAKİ HABER
}