HaberlerKayseri HaberleriÜlkü Ocakları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutladı

Ülkü Ocakları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutladı - Kayseri Haberleri

Ülkü Ocakları Kayseri İl Teşkilatı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla çocuklar için etkinlik düzenledi.

Ülkü Ocakları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutladı

Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen etkinlikte çocuklara Türk Bayrağı motifli balonlar dağıtılırken Hacivat - Karagöz, Nasrettin Hoca ile eğlenceli vakit geçirmesini sağladı. Etkinlik hakkında bilgiler veren Ülkü Ocakları İl Başkanı Volkan Çolak, Türk gençliğini milli ve manevi değerlerle yönlendirmek için güzel bir etkinlik gerçekleştirdiklerini ifade etti. Türk gençliğinin çağa damga vuracağını da sözlerine ekleyen Çolak; 'Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'e böylesine güzel bir günü Türk gençliğine armağan ettiği için teşekkür ediyoruz. Türk gençliğini milli ve manevi değerlerimizle yönlendirmek için cumhuriyet meydanında Türk Bayrağı motifli balonlarımızla, Hacivat, karagöz ve Nasrettin Hoca'yla elimizden geldiğince güzel bir gün yaşatmak istedik. Katılan herkese teşekkür ediyorum, Allah devletimize, milletimize zeval vermesin. Yaklaşan 24 Haziran seçimlerinde de inşallah bu Türk gençliği çağa damgasını vuracaktır ve daha güçlü adımlarla Türkiye Cumhuriyeti Devletini ilelebet payidar kılacaktır. Gazi Meclisimize Mustafa Kemal Atatürk'ün bize emanet ettiği gibi sahip çıkacağız' ifadelerini kullandı.
Etkinlik boyunca çocuklar, yüzlerini boyatıp Hacivat-Karagöz ile fotoğraflar çektirerek palyaçolar eşliğinde eğlenceli vakit geçirme fırsatı buldu.

Ülkü Ocakları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı

SIRADAKİ HABER
}