HaberlerSamsun HaberleriEski AK Parti Samsun Milletvekili Uzunkaya'dan 'şakşakçı' tepkisi

Eski AK Parti Samsun Milletvekili Uzunkaya'dan 'şakşakçı' tepkisi - Samsun Haberleri

Eski AK Parti Samsun Milletvekili Musa Uzunkaya, katıldığı AK Parti Grup toplantısında bazı milletvekillerinin yeniden aday olmak için şehirlerinden 'tezahüratçı' ve 'şakşakçı' getirdiğini iddia ederek, 'Tiksiniyorum' dedi.

Eski AK Parti Samsun Milletvekili Uzunkaya'dan 'şakşakçı' tepkisi

Önceki dönem AK Parti Samsun MilletvekiliMusa Uzunkaya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın partililere hitap ettiği grup toplantısı konuşmasına katıldı. Toplantıdan izlenimlerini kişisel sosyal medya hesabında paylaşan Uzunkaya, sert ifadelere yer verdi.

İRTİFA KAYBEDİYORUZ

Uzunkaya, yayınladığı mesajında, "An itibarıyla AK Parti Grup toplantısındayım. Çok garip manzaralara geçmişte de alışmıştık. Ancak şimdi garip ötesi çirkinliklere şahit oluyor, affınıza sığınarak tiksindiğimi ifade etmek istiyorum. Resmen mevcut vekillerle, ileriye dönük aday olmayı düşünenler şehirlerinden tezahüratçı, şakşakçı bir kısım dilim varmıyor (...) lar getirmişler. Ne olcak onlar için yapılan tezahüratlar, yeniden aday olmalarına imkan hazırlayacak. Siyaset adamı vakur ve olgun olmalı değil mi? İrtifa kaybediyoruz. Dikkat, dikkat!.. Allah yardımcımız olsun" ifadelerini kullanırken, işaret ettiği milletvekilleri ise merak uyandırdı.

Eski Milletvekili Musa Uzunkaya'nın paylaşımı dakikalar içinde yorum yağmuruna tutularak destek gördü.

Zerrin SOMUNCU

SIRADAKİ HABER
}