HaberlerBilecik haberŞeyh Edebali Üniversitesi'nden büyük başarı

Şeyh Edebali Üniversitesi'nden büyük başarı - Bilecik haber

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Okçuluk Kulübü öğrencileri, 2. Üniversitelerarası Türk Okçuluğu Bilgi Yarışmasında 2017-2018 Türkiye 2'ncisi oldular.

Şeyh Edebali Üniversitesi'nden büyük başarı

Okçuluk Vakfı tarafından Antalya'da düzenlenen ve 75 kulüpten 631 sporcu mücadele ettiği yarışmaya Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Okçuluk Kulübü öğrencileri Esra Kevenci, Oğuzhan Oğuz ve Hüseyin Özkan katıldı. Düzenlenen Ruz-ı Hızır Turnuvasında yarışan öğrenciler, büyük bir başarıya imza atarak Bilecik'e dereceyle döndüler.

Öğrencilerden Belediye Başkanı Nihat Can'a ziyaret
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Gürkan Danık, Belediye Başkanı Nihat Can'ı, ziyaret ederek, başarılarından duydukları mutluluğu paylaştı. Belediye Başkanı Nihat Can, Konsey Başkanı Gürkan Danık ve beraberindeki öğrencilere ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ederek, öğrencileri tebrik etti.
Konsey Başkanı Gürkan Danık ise kulüp olarak, elde edilen başarıdan duydukları memnuniyeti belirterek, 'Sağ olsun arkadaşlarımız girdikleri yarışmada güzel bir dereceyle döndüler ve hem ilimizi hem de üniversitemizi çok iyi bir şekilde temsil ettiler. Ziyaretimiz ile Belediye Başkanımıza yeni görevinde kolaylıklar diledik ve sevincimizi Belediye Başkanımız ile paylaşmak istedik. Ben bu anlamda bizlere katkı sunan Belediye Başkanımız Nihat Can ve yarışmada dereceyle dönen arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum' ifadelerine yer verdi.SIRADAKİ HABER
}