HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da kongre var aday yok

Samsunspor'da kongre var aday yok - Samsunspor Haberleri

Samsunspor'da Kayyum Heyeti'nin Sulh ve Hukuk Mahkemesi'ne yaptığı başvuru neticesinde bugün Olağanüstü Genel Kurul yapılacak. Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Toplantı Salonu'nda saat 14.00'de başlayacak kongre öncesi hala net bir başkan adayı yok

Samsunspor'da kongre var aday yok

ÇOĞUNLUK SAĞLANMAZ

Tarihinde ilk kez 2. Lig seviyesine düşen ve yine ilk kez Samsunspor Kayyum Heyeti tarafından yönetilen Samsunspor'da bugün Olağanüstü Genel Kurul yapılacak.  Samsunspor Kayyum Heyeti'nin Sulh ve Hukuk Mahkemesi'ne yaptığı başvuru neticesinde ilki Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Toplantı Salonu'nda yapılacak toplantı saat 14.00'de başlayacak. İlk toplantıda yüksek ihtimalle çoğunluğun sağlanamaması bekleniyor. İkinci kongre tarihi ise 2 Haziran olarak belirlenmişti.

OLUŞUMLAR NET DEĞİL

İlk kongre günü gelmesine rağmen ortada hala net bir başkan adayının olmaması ise camiayı düşündürüyor. Şu güne kadar sadece eski yöneticilerden Tahsin Kosif ile eski futbolculardan Celil Sağır'ın isimlerinin ön planda olması, bu oluşumların da hala net olarak ortaya çıkamamaları herkesi endişelendiriyor. 2 Haziran'a kadar ya bu iki isimden birisi ya da yeni bir oluşumun başkanlığa talip olması bekleniyor. Taraftarlar yaşanan bu süreçte neler olacağını merakla bekliyor.

Selçuk KAYA

SIRADAKİ HABER
}