HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor mercek altında

Samsunspor mercek altında - Samsunspor Haberleri

Üç kişilik bir ekipten oluşan İçişleri Bakanlığı denetçileri dün Nuri Asan Tesisleri'ne gelerek, Samsunspor'la ilgili incelemeyi başlattı. Tamamen şeffaf olacağı öğrenilen incelemede, en ufak bir çarpıklığın bile kamuoyuyla paylaşılacağı ve hukuki sürecin başlayacağı belirtildi.

Samsunspor mercek altında

SONUNDA GELDİLER

Samsunspor'da merakla beklenen İçişleri Bakanlığı denetçileri dün Samsun'a geldi. Kardemir Karabükspor'da yaklaşık 1 ay süren incelemenin ardından birçok usulsüzlük tespit eden üç kişilik ekip, Nuri Asan Tesisleri'nde çalışmalarına başlattı. Samsunspor Kulüp Müdürü Özay Yıldız'ın yakından ilgilendiği denetçilere ilk gün itibariyle, oda verildiği ve çalışmalarını daha verimli hale getirmek için planlama yapıldığı belirtildi.

ŞEFFAF OLACAKLAR

Samsunspor tüm evraklarını teslim alan denetçilerin tamamen şeffaf olacağı öğrenildi. En ufak bir çarpıklığın bile kamuoyuyla paylaşılacağı ve hukuki sürecin başlayacağı belirtildi. İncelemenin ne kadar süreceğine ilişkin ise net bir bilgi yok. Tüm evrakları titizlikle inceleyecek olan denetçilerin yaklaşık 3-4 hafta Samsun'da kalabileceği ifade edildi. Tüm camia da incelemenin sonuçlarını merakla bekliyor.

Salim YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}