HaberlerSamsunspor HaberleriYeni tarih 2 Haziran

Yeni tarih 2 Haziran - Samsunspor Haberleri

Samsunspor'da Olağanüstü Genel Kurul beklenildiği gibi çoğunluk sağlanamadığı için 2 Haziran'a ertelendi. Önümüzdeki 10 günlük süreçte sivil bir yönetimin oluşması adına alışmaların hızlanması bekleniyor

Yeni tarih 2 Haziran

Samsunspor Kayyum Heyeti'nin başvurusu sonucunda Sulh ve Hukuk Mahkemesi, Olağanüstü Genel Kurul kararı almıştı. Kongre tarihi ise ilki 23 Mayıs ikincisi de 2 Haziran olarak belirlenmişti. Dün Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Toplantı Salonu'nda yapılacağı açıklanan kongrede beklenildiği gibi çoğunluk sağlanamadı. 899 üyesi bulunan Samsunspor'un kongrede en az 450 üyesinin olması gerekiyor. Kulüp Müdürü Özay Yıldız ve görevliler tarafından kongrenin yapılabilmesi için tüm şartlar sağlansa da, belirtilen saatte gerekli katılım olmadı.

BAŞVURU YAPAN YOK

Çoğunluğun sağlanamadığı kongre daha önce de ilan edildiği gibi 2 Haziran'a ertelendi. Yine Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Toplantı Salonu'nda yapılacak kongre saat 14.00'de başlayacak. Bu kongrede ise çoğunluk aranmayacak. Öte yandan tüzük gereği adayların kongreden bir gün önce listelerini Samsunspor Divan Kurulu Başkanlığı'na sunması gerekiyordu. Çoğunluk sağlanamayan kongrede herhangi bir listenin olmadığı ifade edildi. Aday olacakların ikinci kongreden bir gün önce veya yine aday olmazsa kongre salonunda başvuru yapabileceği belirtildi.

SIRADAKİ HABER
}