HaberlerSamsunspor HaberleriÇalıştaydan umut çıktı

Çalıştaydan umut çıktı - Samsunspor Haberleri

Samsun'da ilk kez, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'nın öncülüğünde gerçekleştirilen 1. Samsun ve Futbol Çalıştayı sona erdi. Başkan Taşçı, 'Her şey Samsunsporumuzun, yeniden o güçlü günlerine dönmesi ve şehrin markasına daha çok sahip çıkması için' dedi

Çalıştaydan umut çıktı

ÖRNEK OLACAKTIR

Atakum Belediye Başkanı  İshak Taşçı'nın öncülüğünde, TRT’nin ünlü spor spikeri Erdoğan Arıkan’ın genel yönetiminde gerçekleştirilen ve iki gün süren 1. Samsun ve Futbol Çalıştayının ardından, elde edilen bilgi ve veriler,  Samsunspor için bir yol haritası oluşturulmak üzere bir araya getirilerek, yeni yönetime teslim edilecek. 6 farklı masada konuları değerlendiren moderatörler, elde ettikleri sonuçları, çalıştay sonunda gerçekleştirilen toplantıda sözlü olarak paylaştı. Başkan Taşçı, çalıştay'a gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, elde edilen sonuçlara dair bilgilendirmelerde bulunan Erdoğan Arıkan, Türkiye'de bir çok spor kulübüne örnek olacak bir çalışmaya imza atıldığını kaydetti.

YÖNETİME TESLİM EDİLECEK

Yalı Kafe’de düzenlenen ve alanlarında uzman spor adamları, STK temsilcileri, gazeteciler ve akademisyenlerin katılımıyla gerçekleşen çalıştayın tamamlanmasının ardından bir konuşma yapan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Şehrimizin en önemli markası, Samsunspor’dur. Bu değerli markanın, son dönemlerde yaşadığı olumsuzluklar ve ardından küme düşmesi üzerine, sorunların tespiti ve çözüm önerileri noktasında bir çalıştay gerçekleştirmek istedik. Yönetim anlayışına, akademik ve profesyonel bir katkı sağlamak adına çıktığımız bu yolda, iki gün boyunca bilgi ve birikimlerinden yola çıkarak bizlere bir yol haritası hazırlayan tüm konuklarımıza teşekkür ediyorum.

6 FARKLI MASA, TEK HEDEF

Çalıştayın son derece verimli geçtiğini söyleyen ünlü spiker Erdoğan Arıkan, oluşturulan masalardan elde edilen verilerle ilgili açıklama yaparak, “Türkiye’de birçok futbol kulübünün de yakından takip ettiği 1. Samsun ve Futbol Çalıştayı, başarıyla tamamlandı. Kulüp ve organizasyon yönetimi, finansal yönetim, kurumsallaşma, kadro mühendisliği, inovasyon ve spor pazarlaması ile iletişim ve medya alanlarında 6 farklı masa oluşturuldu. Samsunspor’un öncelikli eksiklerinin çözümü noktasında önemli bir bilgi havuzu oluşturuldu"diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}