İzmir haber: Başkan Kocaoğlu'na '3 milyonluk yardım' teşekkürü

İzmir haber: İzmir'de faaliyet gösteren amatör spor kulüpleri, İzmir Büyükşehir Belediyesinin toplamda 3 milyon TL'yi aşan nakit para yardımı kararının mutluluğunu yaşarken, kulüp temsilcileri, ziyaret ettikleri Başkan Aziz Kocaoğlu'na tüm kulüpler adına teşekkür etti.

Başkan Kocaoğlu'na '3 milyonluk yardım' teşekkürü

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Kadri Yatkın ve yönetim kurulu üyeleriyle Türkiye Futbol Federasyonu İzmir İl Temsilcisi Kadir Akbulut'u ağırladı. Büyükşehir Belediyesinin geçtiğimiz günlerde aldığı 'amatör liglerde mücadele eden kulüplere parasal destek' kararı nedeniyle teşekkürlerini dile getiren Kadri Yatkın, 'İzmir kulüpleri olarak çok şanslıyız. Başta siz ve ilçe belediye başkanlarımız, bizden desteklerini esirgemiyorsunuz' diye konuştu.
Başkan Aziz Kocaoğlu ise amatör kulüplerin varlığının ülke sporu adına büyük önem taşıdığını belirterek, 'Yaptığımız bu yardımlar biraz nefes almalarını sağlayacaksa, ne mutlu bize' şeklinde konuştu.
İzmir Büyükşehir Belediyesi, bütçesinden ayırdığı 3 milyon TL'nin üzerindeki payla, Bölgesel Amatör Lig'de yer alan İzmir kulüplerinin her birine 30 bin TL, Süper Amatör Lig'de yer alan kulüplere 25 bin TL, 1. Amatör Lig'de yer alan kulüplere 15 bin TL, 2. Amatör Lig'de yer alan kulüplere 10 bin TL, Altyapılar Ligindeki kulüplere ise 5 bin TL para yardımı yapma kararı aldı.EN ÇOK OKUNANLAR

Antalya'da gürültü kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

1 Antalya'da gürültü kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

Şehit Yarbay Dunca'nın baba evine acı haber ulaştı

2 Şehit Yarbay Dunca'nın baba evine acı haber ulaştı

Manisa'da iki otomobil çarpıştı: 4 yaralı

3 Manisa'da iki otomobil çarpıştı: 4 yaralı


SIRADAKİ HABER