HaberlerVakti geldi

Vakti geldi

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Bekir Keleş, 'Cumhurbaşkanımız önderliğinde Türkiye'yi ileriye taşıyacağız. Artık Türkiye'nin hak ettiği seviyede olmasının vakti geldi' dedi

Vakti geldi

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Bekir Keleş, 24 Haziran seçim çalışmalarını Vezirköprü İlçesi'nde sürdürdü. Keleş, ilk olarak ilçede bulunan seçim koordinasyon merkezini ziyaret etti. Daha sonra ilçeyi turlayan Keleş, esnaf ve vatandaşlar ile buluşarak, 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaptı.

YASAKLARI KALDIRDIK

AK Parti’nin iktidara geldiği tarihten bu yana Türkiye’de birçok değişiklikler yaşandığının altını çizen Keleş, “Küresel ve sosyal haklar konusundaki tüm yasakları biz kaldırdık ve tüm engelleri biz yıktık. Haklar ve hürriyetler alanında geçmişte sağladığımız kazanımları kararlılıkla koruyacağız. Zihniyet dönüşümü ve etkin bir uygulamayla, farklılıklarımızı çatışma konusu değil zenginlik olarak gören anlayışımızı hayatın her alanında hakim kılacağız. İnşallah siz değerli milletimiz sayesinde yolumuza emin adımlarla dimdik devam edeceğiz. Yeni dönemde de yeni yenilikler ile bu millete hizmet etmeyi aralıksız sürdüreceğiz. Bunun için de sizlerin bize verecekleri destek oldukça önemli. Diğer seçimlerin yanı sıra bu seçim daha da önem arz ediyor. Hep birlikte el ele Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Türkiye’yi ileriye taşıyacağız ve hedeflerine ulaştıracağız. Artık Türkiye’nin hak ettiği seviyede olmasının vakti geldi. Türkiye bugün güçlü bir devlet. Söz konusu mazlumlar olduğunda gücünü ve cesaretini göstermekten çekinmeyen bir ülke. Biz mazlumlara umut zalimlere korku salan bir ülkeyiz. İnşallah bu seçimlerden sonra da Türkiye gücüne güç katarak, tırmanışa geçecek” diye konuştu.

Keleş, Vezirköprü Devlet Hastanesi’ni de ziyaret ederek, hastane çalışanlarını ve hastaları da ziyaret etti.

SIRADAKİ HABER
}