HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor Sportif Direktörü Ali Reşat Çağan: 'Kimseyle görüşmedik'

Samsunspor Sportif Direktörü Ali Reşat Çağan: 'Kimseyle görüşmedik' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Sportif Direktörü Ali Reşat Çağan, şehre geldi. Çağan, teknik direktör arayışları konusunda, 'Bazı isimler yazılıp çiziliyor ama biz henüz kimseyle görüşmedik. Buradaki futbol komitesiyle bir fikre varıp hareket edeceğiz' dedi.

Samsunspor Sportif Direktörü Ali Reşat Çağan: 'Kimseyle görüşmedik'

HERKESLE TANIŞTI

Samsunspor  Sportif Direktörü  Ali Reşat Çağan, dün havayoluyla Samsun'a geldi. Ayağının tozuyla Nuri Asan Tesisleri'ne gelen Çağan, kulüp personeliyle tanıştı. Sonrasında Başkan İsmail Uyanık tarafından futbol üst akıl olarak belirlenen Celil Sağır, Serkan Aykut ve Ercan Koloğlu ile birlikte Başkan Danışması Hakkı Yeşilyurt'la sohbet eden Çağan, hızlı bir şekilde işe başladıklarını söyledi. Basın mensuplarının sorularını da cevaplayan Çağan, "Samsun önemli bir futbol şehri. Burayı yeniden ayağa kaldırmak için geldik. Başkanımızla birlikte inşallah güzel işlere imza atacağız" diye konuştu.

KOMİTE ÇOK İYİ

Çağan, "Burada güzel bir futbol komitesi kuruldu. Celil, Serkan, Ercan ve Cenk  Samsunspor  geçmişine damga vuran isimler. Başkanın onlardan faydalanma düşüncesi çok olumlu. Onlarla güzel bir sinerji yakalayacağımdan şüphem yok. Hepsi zaten tanıdığım ve değer verdiğim isimlerdi. Hızlı bir şekilde işe başladık ve bu komiteyle birlikte hareket edeceğiz. Şu ana kadar hoca konusunda kimseyle görüşmedik. Önce komiteyle birlikte karar verip tartışıp ondan sonra harekete geçeceğiz. Yapılması gereken çok iş var. Ancak aceleci davranmadan doğru adımlar atarak ilerleyeceğiz" dedi.

SIRADAKİ HABER
}