HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da hareketlilik bayramdan sonra

Samsunspor'da hareketlilik bayramdan sonra - Samsunspor Haberleri

Samsunspor'da Başkan İsmail Uyanık'ın İstanbul'dan dönmesi ve Sportif Direktör Ali Reşat Çağan'ın da resmen görevine başlamasıyla sıra teknik adam ve transferlere geldi. Kırmızı- Beyazlı kulüpte bayram sonrası bu konuda büyük hareketlilik olması bekleniyor

Samsunspor'da hareketlilik bayramdan sonra

TİTİZ ÇALIŞMA

Samsunspor camiasında taraftarlar artık teknik adam ve transferlerden gelecek haberlere kilitlendi. Yaklaşık 1 hafta İstanbul'da bulunan Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık'ın hem şirketleşme adına önemli adımlar atmış, hem de Samsunspor Sportif Direktör Ali Reşat Çağan'la anlaşmıştı. Ardından Başkan Uyanık ve Reşat Çağan Samsun'a geldi. Artık görüşmeleri Samsun'dan yürütecek olan ikili, hem transferleri hem de hocayı belirleyecek.

HERŞEY NETLEŞECEK

Gece gündüz titiz bir çalışma ortaya konulan  Samsunspor'da Ramazan bayramı sonrasında hareketlilik başlayacak. Teknik adam ve transferlerle birlikte kamp programının tamamen şekillenmesi, mevcut takımdan kimlerin kalacağının belli olması ve profesyonel takımla ilgili tüm her şeyin netleşmesi bekleniyor. Hem hoca hem de transferler konusunda camiayı heyecanlandıracak isimlerle anlaşılacağı öğrenildi.

SIRADAKİ HABER
}