HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor bayramlaştı

Samsunspor bayramlaştı - Samsunspor Haberleri

Yeniden yüzlerin güldüğü Samsunspor'da bayramlaşma töreni gerçekleşti. Nuri Asan Tesisleri'nde yapılan törene protokol üyeleri ve çok sayıda vatandaş ile Samsunsporlu taraftar katıldı.

Samsunspor bayramlaştı

CAMİADAN BÜYÜK İLGİ

Samsunspor'da Başkan İsmail Uyanık'ın yeniden takımın başına gelmesinin ardından erken bayram sevinci yaşayan Kırmızı-Beyazlı camia Ramazan bayramı nedeniyle biraraya gelerek bayramlaştı. Nuri Asan Tesislerinde yapılan törene ise protokol üyelerinin yanı sıra çok sayıda vatandaş ve taraftar katıldı. Samsun Valisi Osman Kaymak, Adalet Komisyon Başkanı Kemal Alver, AK Parti Samsun Milletvekili ve Adayı Fuat Köktaş, Ak Parti Samsun Milletvekili Adayı Caner Göktepe, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, İyi Parti Milletvekili Adayı Bedri Yaşar, Canik Belediye Başkanı Osman Genç, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, TFF Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz,  Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık ve yönetim kurulu üyeleri, Samsunspor Sportif Direktörü Ali Reşat Çağan, Samsun hakem camiası ve Samsunspor'da görev yapmış eski başkan, yöneticiler ve futbolcular katıldı.

3'ÜNCÜ YILDA SÜPER LİG

Nuri Asan Tesisleri yıllar sonra, kalabalık bir bayram kutlamasına tanıklık ederken Başkan İsmail Uyanık, yaptığı konuşmada, “Şirketleşmeden transfere kadar çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Bu ligde misafiriz. Bizimle birlikte şampiyonluğa koşacak transferler yapacağız. Allah’ın izni ile üçüncü yılımızda Süper Lige çıkmak istiyoruz. Bunu yaparken de hata yapmayarak, ayaklarımızı yerde sağlam basmak istiyoruz”dedi.

Samsun Valisi Osman Kaymak ise, “Göreve geldiğimizde Samsunspor’un içinde bulunduğu duruma kayıtsız kalmamız mümkün değildi. Elimizden geldiğince destek verdik. Şimdi ise İsmail Uyanık ve ekibi var. Başkan ve ekibini gönülden kutluyor ve Samsunspor’un en kısa zamanda layık olduğu Süper Lige çıkmasını temenni ediyorum" dedi.

SIRADAKİ HABER
}