HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor Basın Sözcüsü Çakır: 'Tahta sorunu yok'

Samsunspor Basın Sözcüsü Çakır: 'Tahta sorunu yok' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor'da yıllardır bir açılan, bir kapanan transfer tahtasıyla ilgili sorun olmadığı açıklandı. Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır, 'Titiz bir çalışma var. Günü gelen borçlar ödeniyor. Transfere engel borçları da tamamen ödeyip, kendimize yeni bir sayfa açacağız' dedi

Samsunspor Basın Sözcüsü Çakır: 'Tahta sorunu yok'

KÖKÜNDEN ÇÖZÜM

Samsunspor taraftarları her transfer döneminde 'transfer tahtası' ibaresine çok alıştı. Bu tabir transfere engel oyuncu borçlarının federasyonda düştüğü sisteme futbol camiasında verilen bir isim olarak, literatüre geçti. Ancak Samsunspor Kulübü, transfer tahtası konusunda sorunu kökünden çözmek istiyor. İsmail Uyanık başkanlığında şirketleşerek yepyeni bir döneme adım atacak olan Samsunspor, geçmiş oyuncu borçları da ödemek için çalışma başlattı.

BORÇLAR ÖDENİYOR

Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır, "Transfer tahtasıyla ilgili bir sorun yok. Günü gelen borçlar ödeniyor. Hedefimiz transfere engel borçların tamamıyla ilgili bir çalışma yapıp, sorunu kökünden çözmek. Kendimize inşallah yeni bir sayfa açacağız. Transfer tahtasının da bizlere büyük engel teşkil edeceğini düşünmüyorum. Titiz bir çalışma yaparak, borcumuz olan her isimle tek tek görüşerek sorunları aşacağız. Futbol komitemiz de çalışıyor. Hoca ve transferleri hafta sonuna doğru açıklamaya başlarız" dedi.

SIRADAKİ HABER
}