HaberlerBafra HaberleriBirliktelik yakaladık

Birliktelik yakaladık - Bafra Haberleri

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, '139 mahallemizde önemli bir birliktelik yakaladık, bu durum şahsım açısından çok önemli' dedi

Birliktelik yakaladık

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Eynegazi Mahallesi Muhtarı Necati Köse ve Zafer Dülgeroğlu’nun talepleri doğrultusunda muhtarlarla bir araya gelerek, mahallenin ihtiyaçları ve beklentileri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

ÖNEMLİ BİR VAZİFEMİZ VAR

Başkan Kılıç, “114 dış mahalle,4 belde ve 21 merkez olmak üzere toplam 139 mahalleye hizmet vermek gibi önemli bir vazifemiz var. Bu görevde ekip arkadaşlarımıza olduğu kadar tüm mahallelerimizin başta muhtarları olmak üzere her sakinine ihtiyacımız var. Başarıyı yakalamak ekibe, donanıma olduğu kadar birlikteliğe de ihtiyaç duyar. 139 mahallemizde bu birlikteliği yakalamış olmak şahsım açısından çok önemli. Eksikler, hatalar, beklentiler elbette olacak. Önemli olan soruların üstesinden çoğunluk katkısı ile gelebilmek. Tüm mahallerimizde gördüğümüz bu samimi ilgi ve desteği bizlere ifade eden Eynegazi Mahallesi Muhtarı Necati Köse ve mahalle sakinlerimize kalbi teşekkürlerimi iletiyorum” şeklinde konuştu.

 

SIRADAKİ HABER
}