HaberlerBafra'da trafik sorununa neşter

Bafra'da trafik sorununa neşter

Bafra Belediyesi, ilçede hayata geçirilen otoparklara bir yenisini daha ekledi. Başkan Kılıç, Bafra'daki trafik sorununa kalıcı neşter vurmakta kararlı olduklarını ifade etti

Bafra'da trafik sorununa neşter

Bafra Belediyesi, ilçe genelinde hayata geçirdiği otoparklarla trafik sorununa neşter vuruyor.

638 METREKARELİK OTOPARK

Belediye Başkanı Hamit Kılıç, trafik sorununu ortadan kaldırmak için ilk olarak Büyük Pazar yerinde bulunan iki otopark ile eski Tekel binasının bulunduğu alan araç sahiplerinin hizmetine sunulmuştu. Bafra Belediyesi, şimdi de ilçe merkez mahallelerinden biri olan İshaklı Mahallesinde yeni bir otopark yapmak için kolları sıvadı. Başkan Kılıç’ın talimatı ile çalışmalarına başlanan yeni otopark 638 metrekarelik alanda yapılacak.

SIKIŞIKLIĞI ÖNLEYECEK

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, "Özellikle yaz aylarında tam anlamıyla içinden çıkılmaz hal alan bu sorunun otopark sayılarımızı artırarak gidebileceğine inanıyoruz. Bu doğrultuda ücretsiz otopark hizmetimize bir yenisini ekliyoruz. İshaklı gibi merkezi bir mahallemizde hayata geçireceğimiz yeni otoparkımız o civarda yaşanan trafik sıkışıklığının önüne geçecektir" diye konuştu. Alt yapı çalışmalarının hızlı bir şekilde sürdürüldüğü İshaklı Mahallesi Otoparkının kısa süre de hizmete geçmesi planlanıyor.

SIRADAKİ HABER
}