HaberlerBilecik HaberleriBilecik'teki Sevgi Yolu'na genç aşıkların büyük ilgisi

Bilecik'teki Sevgi Yolu'na genç aşıkların büyük ilgisi - Bilecik Haberleri

Bilecik Belediyesi tarafından kentte yapılan Sevgi Yolu genç aşıklar tarafından büyük ilgi gördü.

Bilecik'teki Sevgi Yolu'na genç aşıkların büyük ilgisi

Bilecik Belediyesi tarafından Atatürk Bulvarı üzerinde gerçekleştirilen Bilecik Belediyesi Sevgi Yolu'nu Belediye Başkanı Nihat Can yerinde incelerken vatandaşlar ile de bir araya geldi. Sultaneli Osmanlı Sokağı, Milli Egemenlik Parkı ve Pıtırcık Kapalı Oyun Evi gibi projelerin de yer aldığı cadde; Sevgi Yolu çalışmasında sona gelinirken, gece ışıklandırması ile ilgi çeken yok, genç aşıklar tarafından büyük ilgi gördü.
'Gece gündüz demeden çalışıyoruz''
Bilecik Belediyesi olarak Bilecikliler için çalıştıklarını ifade eden Belediye Başkanı Nihat Can; ''Belediyemiz tarafından gerçekleştirilen Sevgi Yolu çalışmamızı tamamladık. Gerçekten ilimize ve hemşehrilerimize yakışır bir çalışma oldu. Bilecik Belediyesi olarak çok şükür vatandaşlarımızın temel ihtiyaç ve hizmetlerini gidermenin yanı sıra bu tür estetik değeri olan çalışmaları da gerçekleştiriyoruz. İlklerin şehri Bilecik'imizde belediyemiz tarafından yine bir ilki gerçekleştirdik. Şehir estetiğine birçok yönüyle katkıda bulunacak sürpriz bir çalışmayı vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Milli Egemenlik Parkımız ile Pıtırcık Oyun Evi önündeki Sevgi Yolu projemiz kapsamında ülkemizde ilk olacak bir aydınlatma sistemi ve kaldırım düzenlemesi ile projemizi gerçekleştirdik. Birlik ve beraberlik hamurunun karıldığı dirilişin şehri Bilecik'imizde vatandaşlarımızın hizmetine sunduğumuz Sevgi Yolu projemiz, vatandaşlarımız ve ilimizi ziyaret edecek konuklarımız burada güzel bir görüntü ile karşılanacaklar ve birçok fotoğraf karesi ile ilimizden ayrılmış olacaklar. Projenin gerçekleşmesinde emeği olan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum' dedi.
Belediye Başkanı Nihat Can ve eşi Nesrin Can, incelemelerin ardından Sultaneli Osmanlı Sokağında bulunan iş yerlerini ziyaret ederek, ikram edilen çaylarını içti.

SIRADAKİ HABER
}