Haberler Karaaslan, Haber Medya'da

Karaaslan, Haber Medya'da

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ve AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, Haber Medya Grubu'nu ziyaret etti.

 Karaaslan, Haber Medya'da

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve  Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Haberaks TV'de yayınlanan Artı İfade programına katılmak üzere Haber Medya Grubu'na geldi. Karaaslan, program öncesinde Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak, Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Osman Kara, Haberaks TV Genel Yayın Yönetmeni Onur Nurdemir, HaberHayat Dergi Genel Yayın Yönetmeni Kübra Şenocak, Haber Medya Muhasebe Müdürü Mehmet Akif Demirtaş, Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni Cumhur Kocaoğlu, Haber Medya Abone ve Dağıtım Müdürü Orçun Demirsoy ile görüştü.

KARA'YA HAYIRLI OLSUN DEDİLER

Karaaslan'a ziyarette AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman ve eşi Direnç Karaaslan da eşlik etti. Ziyarette İl Başkanı Karaduman, Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni olan Osman Kara'ya hayırlı olsun dileklerini iletti ve çikolata takdim etti. Haber Medya yetkilileri ile bir süre görüşen Karaaslan ardından Haberaks TV Genel Yayın Yönetmeni Onur Nurdemir'in sunduğu Artı İfade programına konuk oldu.

Şükrü Berk ASKAR

SIRADAKİ HABER
}