HaberlerSamsunspor HaberleriErcan Koloğlu: 'Takım oturuyor'

Ercan Koloğlu: 'Takım oturuyor' - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor futbol komitesinde görev alan Ercan Koloğlu, 'Takımımız 3 haftada güzel bir çıkış yakaladı. Artık sistem ve ilk 11 oturuyor. Gaziantepspor maçını da ciddiye alarak oynayıp, kazanmak istiyoruz' dedi

Ercan Koloğlu: 'Takım oturuyor'

ÇIKIŞ SÜRECEKTİR

Samsunspor'da futbol komitesinde görevli  Ercan Koloğlu, 3 hafta önce Eyüpspor maçıyla birlikte yönetimin kararının ardından yedek kulübesine girmişti. Bu değişikliğin ardından ise  Samsunspor sırasıyla Eyüp, Ankara Demir ve İnegöl'ü yenerek 3'de 3 yaptı. Koloğlu bu durumu takımın sistemi ve ilk 11'in oturmasına bağlarken, "Bizler verilen görevi yapmakla yükümlüyüz. 3 haftalık güzel çıkış sistemin ve ilk 11'in oturmasıyla, lige uygun oyun formatının bulunmasıyla geldik. Bu çıkış artarak sürecektir" diye konuştu.

GAZİANTEP İYİ TAKIM

Koloğlu, "Biz maç maç düşünüyoruz. İnegöl maçını daha da farklı kazanabilirdik. Ancak önemli olan 3 puandı ve kazandık. Sıradaki rakibimiz Gaziantepspor. Kimse maçı kolay görmesin, aldanmasın. Rakibimizin puanları silinmese orta sıralarda olacaklardı. Genç ve dinamik bir takım. Bu ligde daha çok can yakacaklardır. Bu hafta da kazandılar. Ayaklarımız yere sağlam basarak mücadele edeceğiz. Taraftarlarımızdan bu maçta da destek istiyoruz. Onların coşkusu ve desteğiyle takımımız daha iyi oynuyor" dedi.

SIRADAKİ HABER
}