Haberler Potada heyecan başladı

Potada heyecan başladı

Okullararası Genç Erkekler Basketbol Atakum İlçe Şampiyonası'nda heyecan, Atakum Kaymakamı Namık Kemal Nazlı ve otizmli konuk öğrencilerin hava atışıyla başladı. Açılış maçında Onur Ateş Anadolu Lisesi, Atakum Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi'ni 59-38 yendi

 Potada heyecan başladı

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullararası Genç Erkekler Basketbol Atakum İlçe Şampiyonası'nda heyecan, Atakum Kaymakamı Namık Kemal Nazlı ve otizmli konuk öğrencilerin hava atışıyla başladı.

Atakum Onur Ateş Anadolu Lisesi Spor Salonu'nda sezonun açılış maçında Atakum Onur Ateş Anadolu Lisesi Spor ile Atakum Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi karşı karşıya geldi.


Açılış törenine, Atakum Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, Atakum Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Demirkıran, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet İrfan Yetik, İlçe Milli Eğitim şube müdürleri ve Atakum Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi'nden 24 engelli öğrenci katıldı. Kıran kırana oynanan karşılaşmanın ilk devresini Onur Ateş Anadolu Lisesi 27-19'lik skorla önde tamamladı. İkinci yarıda da oyunun kontrolünü elinden bırakmayan Onur Ateş Anadolu Lisesi, rakibini 59-38 yenerek sezona galibiyetle başladı.

Mustafa CİVELEK

SIRADAKİ HABER
}