HaberlerSamsun HaberleriHayat paylaştıkça güzelleşir

Hayat paylaştıkça güzelleşir - Samsun Haberleri

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'Hayat paylaştıkça daha güzelleşir, bizim en büyük hazinemiz sevgi' dedi

Hayat paylaştıkça güzelleşir

 TBMM çalışmalarının ardından  Samsun'da bulunan  AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsun Milletvekili  Yusuf Ziya Yılmaz, çeşitli mahallelerde ikamet eden Necati Şahin ve eşi Hafize Şahin, Şerif Artut ve eşi Cemile Artut, Fevzi Güler ile Temel Uzlu'yu evinde ziyaret etti. Rahatsızlıkları nedeniyle tedavi gören vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini de ileten Yılmaz, vatandaşlarla uzun süren sohbet etti.

 NE MUTLU BİZE

Milletvekili Yılmaz, "Hayat acıları, sevinçleri paylaştıkça daha güzel. Her şeyin başı sevgi, sevgi ise paylaştıkça anlamlı. En büyük hazinemiz bu. Gönüllerde hoş bir seda bırakmak, paylaşmak, el ele vermek hayatın anlamına anlam katıyor. Bu zamana kadar halkımızla her zaman iç içe gönül gönüle olmaya çalıştık. Gönüllerde hoş bir seda bırakmak için çaba harcadık. Kırıklıklar, üzüntüler varsa gidermeye çalıştık. Ziyaretini gerçekleştirdiğimiz gönül insanlarının hepsinin yeri tüm vatandaşlarımız gibi ayrı. Zaman geçiyor, her günümüz bir olmuyor. Hastalıklar, üzüntüler, sevinçler yaşıyoruz. Bir nebze olsun halkımızın, dostlarımızın, sevdiklerimizin o anlarını paylaşabiliyor, destek verebiliyorsak ne mutlu bize" diye konuştu. Yılmaz, geçtiğimiz günlerde genç yaşta yaşamını yitiren Mustafa Akça'nın kederli ailesine de baş sağlığı dileklerini iletti.

SIRADAKİ HABER
}