HaberlerSamsunspor HaberleriSuat Çakır: 'Hesapta şaşma yok'

Suat Çakır: 'Hesapta şaşma yok' - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır, 'Hocamız şampiyonluk yolunda maç başı ortalama 2 puan hedefi koymuştu. şu anda bunun üzerindeyiz. Hesabımızda şaşma yok. Sarıyer maçına da puan veya puanlar için gideceğiz' dedi

Suat Çakır: 'Hesapta şaşma yok'

6 PUANLI MAÇ

Yılport Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır, zorlu Sarıyer maçını değerlendirdi. Suat Çakır, "Sarıyer maçı 6 puanlık bir maç ama kaybedersek dünyanın sonu değil, kazanırsak da şampiyonluğu tescillemeyeceğiz. Sadece bir maç kazanmış olacağız. Bu maçta futbolcularımız sahaya çıkıp, puan ve puanlar almaya çalışacaklar. Bizde oyuncularımıza sonuna kadar güveniyoruz. İnşallah deplasmandan güzel bir skorla dönmeye çalışacağız. Taraftarlarımızı da bizi İstanbul’da yalnız bırakmayacaklarına eminim" diye konuştu.

KEÇİÖREN KAZAYDI

Suat Çakır, "2-1 kaybettiğimiz Keçiörengücü maçı bir kazaydı ve kaybettik. 12 haftadır 8 galibiyet 2 beraberlik ve 2 mağlubiyetimiz ve 26 puanımız var. Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın’ı maç başı 2 puan hesabına göre yolumuzda emin adımlarla devam ediyoruz. Keçiörengücü maçında maç 2-1 iken ofsayttan sayılmayan golümüz verilseydi maçı çevirebilecek gücümüz vardı. Orada yan hakemin kurbanı olduk. İnşallah Sarıyer'den istediğimiz sonuçla döneceğiz ve yolumuzdaki bin engeli kazasız aşacağız" dedi.

SIRADAKİ HABER
}