HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da intihar girişimi!

Samsun'da intihar girişimi! - Samsun Haberleri

Samsun Çarşamba ilçesinde bir esnafa borçlandığını ileri süren 42 yaşındaki Fatih D. bunalıma girerek Çarşamba Belediyesinin çatısından atlamak istedi. Vatandaşı çatıdan inmeye İlçe Emniyet Müdürü Turgay Beğen ikna etti

Samsun'da intihar girişimi!

Olay Samsun'un Çarşamba ilçesinde Çarşamba Belediyesinin çatı katında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, İstanbul’da temizlik işlerinde çalıştığı öğrenilen Fatih D. (42) bunalıma girerek Çarşamba Belediyesinin çatısına çıktı ve bir ayağını aşağıya sarkıttı. Durumu fark eden vatandaşlar, 112 ve polis ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis, çevrede güvenlik önlemi alırken, itfaiye ekipleri de vatandaşın atlama ihtimali üzerine hava yastığı açtı.

EVİM ELLERİMDEN GİTTİ

İntihar girişiminde bulunan Fatih D. çatıda, bir esnafa borçlandığını, faiz yükü altında olduğunu ve evininde ellerinden gittiğini iddia etti. Bu sırada şahsın bulunduğu kata çıkan polis ekipleri şahsı ikna etmeye çalıştı. Yaklaşık yarım saat süren ikna çabalarının ardından İlçe Emniyet Müdürü Turgay Beğen, kendisine yardım edileceğini söyledi. Beğen’in konuşmalarının ardından çatıdan inen Fatih D. Çarşamba Devlet Hastanesine götürüldü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

SIRADAKİ HABER
}