HaberlerGüler'den Bafra çıkarması

Güler'den Bafra çıkarması

Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı için nabız yoklayan SESOB Başkanı Eyüp Güler, CHP ve İYİ Parti Bafra ilçe başkanlıklarını ziyaret etti

Güler'den Bafra çıkarması

Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı ve İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Eyüp Güler, ilk olarak İYİ Parti Bafra İlçe Başkanlığını ziyaret etti, ardından partililerle birlikte CHP İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, partilerle bir araya geldi.

YÖNETİME TALİBİZ

Burada bir konuşma yapan Güler, “Türkiye son zamanlarda değişik bir otama girdi. Sabah ne olacağı belli değil ülkede, yarının da ne getireceği belli değil. Tabi bu anlamda İYİ Parti ve CHP ortaklığı doğdu. Siyasilerin görüşleri bu doğrultuda. Ben esnaf teşkilatlarının başkanı olarak siyasi bir kişi değilim. Tabanda esnaf dertleri ile uğraşan, halkımızın dertlerine kafa yoran ve bunu bir karşılık beklemeden yapan biriyim. Bizler esnaf partisiyiz. Biz de parti anlayışı yok. Bağlılık ve sadakat var. 40 bin üyemizle her ilçede varız. Amaç; Samsun’a, garibana, fakire ve fukaraya hizmet. Biz aday adayıyız. Adaylığımız kesinleşirse, bu şehri hep beraber halkın adayı olarak yönetmeye talibiz” şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}