HaberlerSamsunspor HaberleriÜmit Kurt'tan Samsunspor'a kötü haber

Ümit Kurt'tan Samsunspor'a kötü haber - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor'un prensipte anlaştığı Ümit Kurt hakkında takımı Boluspor, herhangi bir transferin söz konusu olmadığını açıkladı.

Ümit Kurt'tan Samsunspor'a kötü haber

Yılport Samsunspor'da stoper Ercan Yazıcı'nın uzun süreli sakatlığının ardından transfer komitesi, Şahin Şafakoğlu, Nuri Terliksiz ve Erkam Reşmen'in yanına bir isim arıyordu. Arayışlarda birçok isim ön plana çıkarken,  Yılport Samsunspor transfer komitesinin Boluspor'dan  Ümit Kurt'ta karar kılmıştı. Ancak Boluspor Kulubü, takımda sözleşmesi devam eden Ümit Kurt'un transfer haberlerinin doğru olmadığını ve oyuncunun takımla beraber Antalya kampında antrenmanlarına devam ettiğini açıkladı.

Boluspor Kulubü'nün resmi internet sitesinden yaptığı açıklama şu şekilde: ''Profesyonel Futbol Takımımız futbolcularından Ümit Kurt ile ilgili basında yer alan transfer haberleri doğru olmamakla birlikte, futbolcumuzun sözleşmesi 31.05.2020 tarihine kadar devam etmektedir. Futbolcumuz Ümit Kurt’un herhangi bir transferi söz konusu olmayıp, Antalya kampında bulunan takımımız ile birlikte antrenmanlarına devam etmektedir.'' 

SIRADAKİ HABER
}