HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'a davet yok

Samsunspor'a davet yok - Samsunspor Haberleri

A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu'nun da maçlarını takip edeceği 23 yaş altı TFF 2. Ligi Karması'na Yılport Samsunspor'dan şu ana kadar herhangi bir oyuncu davet edilmedi

Samsunspor'a davet yok

23 YAŞ ALTI

Türkiye Futbol Federasyonu, A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu'nun isteği doğrultusunda oyuncu havuzunu genişletmek için TFF 2. Ligi ve Spor Toto 1. Ligi takımlarının karmalarını Riva'da ağırlayacak. 23 yaş altı futbolculardan oluşacak takımlar, 8-9 Ocak'ta Riva'da Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde kendilerini gösterecek. Karşılaşmaları A Milli Takım, Ümit ve Genç Milli Takım antrenörleri de takip edecek.

5 İSİM VAR

Yılport Samsunspor'da 23 yaş altı A Takım kadrosundan 5 oyuncu bulunuyor. Yeni transferler Bünyamin Cesur Karataş (23) ve Nurullah Aslan (21) ile birlikte Muhammet Beşir (21), Enes İslam İlkin (18) ve Furkan Yıldırım (18) bu statüye uyan oyuncular. Ancak Türkiye Futbol Federasyonu'ndan bu 5 isimle ilgili  Yılport Samsunspor'a şu ana kadar herhangi bir davet gelmediği öğrenildi. Eğer davet gelirse oyuncular Antalya kampından İstanbul'a gidecek.

SIRADAKİ HABER
}