HaberlerSamsunspor HaberleriErkam Reşmen'den kötü haber

Erkam Reşmen'den kötü haber - Samsunspor Haberleri

Gençlerbirliği ile oynanan hazırlık maçında rakibiyle girdiği ikili mücadele sonrası yere düşen Erkam Reşmen'in köprücük kemiğinde kırık olduğu tespit edilirken, tecrübeli oyuncunun yaklaşık 1 ay sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

Erkam Reşmen'den kötü haber

EN AZ 1 AY YOK

Yılport Samsunsporda transfer komitesi tüm dikkatini stoper transferine çevirirken, bu bölgedeki isimlerden Erkam Reşmen'den de kötü haber geldi. Dün Gençlerbirliği ile oynanan hazırlık maçında rakibiyle girdiği hava topu mücadelesi sonrası yere düşen Erkam'ın köprücük kemiğinin kırık olduğu tespit edildi. Hemen hastaneye kaldırılan ve tedavi altına alınan Erkam Reşmen'in yaklaşık 1 ay sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

PLANLAR DEĞİŞTİ

Bu gelişmenin ardından zaten o bölgeye takviye için görüşmeler sürdüren Yılport Samsunspor transfer komitesinde de hareketlilik yaşandı. Kulüp sağlık ekibinden Erkam'ın sakatlığı için son bilgileri alan transfer komitesi, Teknik Direktör Taner Taşkın'la da görüştükten sonra o bölge için yeniden harekete geçecek. Stopere en az 1 takviye yapmayı planlayan komitenin bu sayıyı ikiye de çıkarabileceği öğrenildi.

SIRADAKİ HABER
}