HaberlerSamsunspor HaberleriZihni Şahin: 'Tesis konusunda üzerime düşeni yapacağım'

Zihni Şahin: 'Tesis konusunda üzerime düşeni yapacağım' - Samsunspor Haberleri

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin'i gazetemizin gündeme taşıdığı Yılport Samsunspor'un altyapı için yer isteği konusuyla ilgili, 'Şehir dışında olmama rağmen haberlerinizi yakından takip ediyorum. Önümüzdeki hafta kulübümüzü ziyaret ederek, bu konuda üzerimize düşenleri masaya yatıracağız' dedi

Zihni Şahin: 'Tesis konusunda üzerime düşeni yapacağım'

GÜNDEME TAŞIDIK

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, gazetemizde 10 Ocak'ta yayınlanan röportajında, altyapıya dev bir tesis kurmak istediklerini bunun için de Samsun Büyükşehir Belediyesi Toprak Dökme Sahası'nı belirlediklerini ifade etmişti. Başkan İsmail Uyanık, aynı röportajında bu konudaki isteklerini uzun bir süre önce iletmelerine rağmen ilgisizlik, hareketsizlik ve olayın tam anlaşılamaması sebebiyle ilerleme kaydedemediklerini açıklamıştı. Bu konuda şehrin idarecilerini göreve çağıran Başkan İsmail Uyanık, "Vakit nakittir, bir an önce harekete geçmeliyiz" demişti.

HABERLER SES GETİRDİ

Gazetemizde yayınlanan Başkan  İsmail Uyanık'ın röportajının ardından büyük bir kamuoyu oluşurken, 11 Ocak'ta ise taraftarlar sosyal medya üzerinden, maddi manevi kendini  Yılport Samsunspor'a adayan yönetime her türlü desteğin şart olduğunu görüşünde birleşmişti. Dünkü sayımızda ise Türkiye'de birçok ilde büyükşehir belediyelerinin şehir takımlarına tesis konusunda önemli destekler verdiğini, hatta tesisleri kendilerinin yaptığı vurgusunda bulunarak, Samsun Büyükşehir Belediyesi'ni de göreve çağırmıştık.

HABERLERİNİZİ TAKİP EDİYORUM

Tüm bu yaşananların ardından şehir dışında bulunan  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin'den ilk açıklama geldi. Başkan Şahin, "Samsunspor'un değerli yöneticilerinin, kulübümüzün geleceğine yönelik çabalarını takdirle karşılıyorum. Son günlerde altyapı tesisi kurulmasına yönelik kulübümüzün değerli başkanı İsmail Uyanık'ın açıklamaları ve Büyükşehir Belediyesi'nden talep edilen yer ile ilgili gazeteniz aracılığıyla kamuoyunda gündeme gelen haberleri, 4 gündür şehir dışında bulunmama rağmen yakinen takip etmekteyim" diye konuştu.

TOPLANTI YAPILACAK

Başkan  Zihni Şahin, şöyle devam etti: "Konuyla ilgili olarak önümüzdeki hafta içerisinde kulübümüzü ziyaret edecek, değerli başkanımız İsmail Uyanık ve değerli işadamımız Samsunspor A.Ş.'nin en büyük ortaklarından Yıldırım Holding İcra Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım ile bir araya gelip detaylı bir görüşme yapacağım. Konuya netlik kazandırmak amacıyla karşılıklı fikir alışverişinde bulunacağız. Talep edilenler, bu konuda üzerimize düşenler masaya yatırılacak. Kulübümüzün sezon açılışında başta olmak üzere, her fırsatta dile getirdiğim gibi, Samsun'umuzun en büyük değeri, en büyük markası olan  Samsunspor için Büyükşehir Belediyesi olarak üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Samsunspor'umuz her şeyimizdir."EN ÇOK OKUNANLAR

16 Ocak Çarşamba Samsun hava durumu! Samsun'a kar yağacak!

1 16 Ocak Çarşamba Samsun hava durumu! Samsun'a kar yağacak!

 Tam bir vahşet! Parçalayarak ormana attılar

2 Tam bir vahşet! Parçalayarak ormana attılar

Samsun'da korkunç kaza: 1 ölü, 3 yaralı

3 Samsun'da korkunç kaza: 1 ölü, 3 yaralı

Samsunspor'da iki ayrılık

4 Samsunspor'da iki ayrılık

Samsunspor fırsat peşinde

5 Samsunspor fırsat peşinde

Aytaç Sulu oynayacak mı?

6 Aytaç Sulu oynayacak mı?

Oğuzhan Erbaa'da

7 Oğuzhan Erbaa'da

Başkan İsmail Uyanık: 'Futbol cenneti kuracağız'

8 Başkan İsmail Uyanık: 'Futbol cenneti kuracağız'

Samsun'da organlarıyla 3 hastaya umut oldu

9 Samsun'da organlarıyla 3 hastaya umut oldu

Gözler onlarda olacak

10 Gözler onlarda olacak


SIRADAKİ HABER
}