HaberlerMedicana Samsun başarıyı kutladı

Medicana Samsun başarıyı kutladı

Medicana Samsun Hastanesi Hasta Hizmetleri Bölümü hasta memnuniyetinde Medicana Sağlık Grubuna bağlı hastaneler içinde birinci oldu

Medicana Samsun başarıyı kutladı

Medicana Samsun Hastanesi Hasta Hizmetleri Birimi, 2018 yılını başarıyla tamamlayarak tüm ekip ve yöneticileri ile kutlama yaptı. Kutlamada açıklama yapan Hasta Hizmetleri Müdürü Volkan Bertan, 2018 yılının zor bir yıl olduğunu ancak ekip olarak üstün performans göstererek, hedef doğrultusunda çalıştıklarını vurguladı.

EKİBE TEŞEKKÜR ETTİ

Bertan, “Ekibimizin gayretleri ile başarıyı yakaladık. Özellikle hasta memnuniyeti süreçlerinde Medicana Sağlık Grubu içerisinde de Hasta Memnuniyeti konusunda grup birincisi olduk. Emeklerinden ve yoğun gayretlerinden ötürü tüm Hasta Hizmetleri Ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

GURUR VERİCİ

Kutlamada yer alan Genel Müdür Dr. Öğretim Üyesi Remzi Karşı ve Genel Müdür Yardımcısı Emine Can Bertan da Hasta Hizmetleri Ekibini yürekten kutladıklarını belirtti. Remzi Karşı, “2018 yılını hedeflerimiz doğrultusunda tamamlarken tüm Medicana Samsun ailesine teşekkür ediyorum. Hasta Hizmetleri Ekibimizi de başarılarından dolayı ayrıca tebrik ediyorum. Hastalarımızın, hastanemizde ilk karşılaştıkları çalışanlarımız bu ekibin içinde. Hasta memnuniyeti süreçlerinde ekibimiz grup birincisi, bu oldukça gurur verici. Medicana Samsun Hastanesi olarak hastalarımızın memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Gelenek bozulmadı. Her yıl aldığımız birincilik bu yıl da Samsun Hastanemize geldi. Başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

SIRADAKİ HABER
}