HaberlerTogar: Tekkeköy kabuğunu kırdı

Togar: Tekkeköy kabuğunu kırdı

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Bölgenin en hızlı büyüyen ilçeleri arasında ilk sırayı alan Tekkeköy, artık kabuğunu kırmayı başardı' dedi

Togar: Tekkeköy kabuğunu kırdı

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, haftanın ilk iş günü olan pazartesi günleri düzenlenen halk günlerinde ilçe halkıyla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Togar, kısa süre içerisinde birlikte yönetim, ortak akıl, istişare, şeffaf ve sosyal belediyecilik gibi yerel yönetimlerin olmazsa olmazı birçok anlayışı Tekkeköy’e benimsetmeyi başladıklarını ifade etti.

SORUNLARA KULAK VERİYORUZ

Her pazartesi çözüm merkezinde düzenlenen halk gününde ilçe halkıyla bir araya gelen ve vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Togar, “Vatandaşlarımızın taleplerini dinlemeye devam ediyoruz, gücümüzün kaynağı vatandaşlarımıza kulak veriyoruz. Pazartesi günleri ilçemizin pazarı ve Tekkeköy’ümüzün 62 mahallesinden vatandaşlarımız evlerinin ihtiyacını karşılamak, pazar alışverişi yapmak için ilçe merkezine geliyorlar. İlçemizin en hareketli ve en kalabalık günü pazartesi, bu nedenle halk günlerini pazartesi günü yapıyoruz. Başkan yardımcılarımız ile birlikte vatandaşlarımızın taleplerini dinliyoruz, sorunlarına birlikte çözümler üretmeye çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

DOĞRU HEDEFLERE ULAŞIYORUZ

Her yaştan bireylerin ortaya koyduğu farklı fikirleri önemsediklerini ve dikkate aldıklarını dile getiren Başkan Togar, “Doğru hedeflere ulaşmanın, doğru hizmeti doğru yerde gerçekleştirmenin temelinde bizleri buralara layık gören halkımız yatmaktadır. Her yaştan vatandaşımızın görüşü, bakış acısı, fikri ve talepleri bizim için çok önemli ve çok değerlidir. Çünkü bizlere hizmetin en iyisini ve en kalitelisini yapmaya sevk eden ilçemizi birlikte geleceğe taşıdığımız halkımızdır” ifadelerini kullandı.

HİZMETLER ARTIYOR

İlçe halkının beklentileri, talepleri ve ortak akıl çerçevesinde yapılan görüşmeler neticesinde hizmetlerin art arda hayat bulduğuna vurgu yapan Başkan Togar, “İlçemizin bugün ulaşmış olduğu noktaya gelmesinde herkesin bir payı var. Tekkeköy ak belediyecilik ile birlikte çağ atlayarak, bir aile olduğunu herkese gösterdi. Bölgenin en hızlı büyüyen ilçeleri arasında ilk sırayı alan Tekkeköy, artık kabuğunu kırmayı başardı. Kısa süre zarfında halkımızın desteği ile birçok adından söz ettiren çalışmayı hayata geçirdik. İlçemize ve halkımıza yakışan projeleri, artırarak gücümüzün kaynağı vatandaşlarımız ile buluşturuyoruz” sözlerini kaydetti.SIRADAKİ HABER
}