HaberlerSamsunspor HaberleriHedefteki isim Taner Taşkın

Hedefteki isim Taner Taşkın - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, hedefteki isim Taner Taşkın'la ilgili, 'Hocamızın maçın ardından istifasını verdiği konuşuluyor, böyle bir şey yok. Bir şey olacak veya olmayacak diyemem. Olanı biteni yorumlamaya çalışıyorum' dedi.

Hedefteki isim Taner Taşkın

TARAFTAR TEPKİLİ

Yılport Samsunspor'un, sürpriz Amed Sportif Faaliyetler yenilgisinin ardından Teknik Direktör  Taner Taşkın'a büyük tepki vardı. Taşkın'ın, özellikle, "Diyarbakır'daki fiziki şartlardan dolayı çocuklarımız korktu. Bunu kıramadık" açıklaması tepkileri iyice artırdı. Taraftarlar sosyal medya üzerinden,  Samsunspor'un büyük bir camia olduğunu ve kimseden korkmayacağını söylerken, Taner Taşkın'ı istifaya davet etti.

BİR ŞEY DİYEMEM

Maçın ardından daha önceden programlanmış şekilde İstanbul'a giden  Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, "Taner hocamızın durumuyla ilgili bir şey söyleyemem. Diyarbakır'da hocamızın bana istifasını verdiği konuşuluyor. Böyle bir şey yok. Kafamı toplamaya çalışıyorum. Maçtan 24 saat geçmeden karar vermeyeceğim. Olanı biteni yorumlamaya çalışıyorum. Hocamızla ilgili bir şey olacak veya olmayacak diyemem" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}