HaberlerKonya HaberleriKonya SMMM Odasında mezuniyet töreni

Konya SMMM Odasında mezuniyet töreni - Konya Haberleri

Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM) Odası ile Selçuk Üniversitesi (SÜ) Sosyal Bilimler Enstitüsü işbirliğinde düzenlenen muhasebe ve denetim bilim dalında tezsiz yüksek lisans eğitimini tamamlayan öğrencilere mezuniyet ve kep atma töreni düzenlendi.

Konya SMMM Odasında mezuniyet töreni

Törende konuşan Konya SMMM Odası Başkanı Seyit Faruk Özselek, eğitim ve seminer programlarına önem vererek birçok alanda program düzenlediklerini söyledi. Özselek, 'Odamız ve Selçuk Üniversitesi işbirliği ile uzun zamandır muhasebe ve denetim bilim dalında tezsiz yüksek lisans programımız devam etmekte olup, birçok meslektaşımız, stajyerimiz, diğer katılımcılar ve bunun yanında Konya dışından birçok meslektaşımız mezun oldu. SÜ ile işbirliğimiz sadece yüksek lisansta değil uzlaştırmacılık, bağımsız denetçilik sürekli eğitimleri ve benzeri birçok eğitimde devam etmektedir. Bu süreçte emeği geçen başta Rektörümüz olmak üzere, müdürlerimize, tez danışmanlarına ve öğretim üyelerine teşekkür ederim' dedi.
SÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin'in konuşmasının ardından öğrencilere diplomaları verildi. Mezuniyet heyecanı yaşayanlar arasında Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Muharrem Karabacak, KONESOB Genel Sekreteri Harun Gün ile Bilecik SMMM Odası Başkanı Süleyman Kıral' da vardı. Diplomalarını SÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin ve Konya SMMM Odası Başkanı Seyit Faruk Özselek'in elinden alan öğrenciler kep atarak fotoğraf çektirdi.EN ÇOK OKUNANLAR

Başından vurulmuş halde bulundu

1 Başından vurulmuş halde bulundu

Samsun'da şaşkına çeviren kaza

2 Samsun'da şaşkına çeviren kaza

Samsun'da deprem!

3 Samsun'da deprem!

Nesli tehlikede... Karadeniz'de görüldü

4 Nesli tehlikede... Karadeniz'de görüldü

Samsun'da Hastane odasında 5 yıldızlı hizmet

5 Samsun'da Hastane odasında 5 yıldızlı hizmet

Samsunspor'dan Almanya'da yetenek avı

6 Samsunspor'dan Almanya'da yetenek avı

Samsunspor'un yeri değişmedi

7 Samsunspor'un yeri değişmedi

Samsun'daki o olayda yeni gelişme!

8 Samsun'daki o olayda yeni gelişme!

Karadenizli yine yaptı yapacağını

9 Karadenizli yine yaptı yapacağını

İyiki varsın Abdülkadir

10 İyiki varsın Abdülkadir


SIRADAKİ HABER
}