HaberlerŞampiyonluk mutluluğu

Şampiyonluk mutluluğu

Çarşambaspor'u finalde devirerek Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazanan Yolspor, ilimizi Atakum Belediyespor ve Kadıköyspor ile birlikte temsil edecek. Antrenör Çakmak, 'Bu yıl ilk hedefimiz gruplardan çıkıp çeyrek finale yükselmek' dedi

Şampiyonluk mutluluğu

İLK HEDEF GRUPLAR

Samsun U-19 Elit Ligi play-off turunu  şampiyon olarak tamamlayan  Yolspor,  Türkiye Şampiyonası'nda ilimizi temsil etmeye hak kazandı. Yolspor play-off turu finalinde Çarşambaspor'u 3-2 yenerek Atakum Belediyespor ve Kadıköyspor ile birlikte Türkiye Şampiyonası'nda Samsun'u temsil etmeye hak kazanan üçüncü takım oldu. Her yıl Türkiye Şampiyonası'nda Samsun'u temsil eden takımlar arasında yer aldıklarını belirten Antrenör Atagün Çakmak, bu sezon ilk hedeflerinin gruptan çıkıp çeyrek finale yükselmek olduğunu söyledi.


BAŞARILAR DİLEDİ

Türkiye Şampiyonası'na direkt gitmeyi averajla kaçırdıklarını söyleyen Antrenör Atagün Çakmak, play-off turunu namağlup tamamladıklarını ifade etti. Çakmak, "Her yıl olduğu gibi bu yılda Türkiye Şampiyonası'nda Samsun'u temsil etmeye hak kazanmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Geçtiğimiz yıl guruplardan dönmüştük. Bu yıl ilk hedefimiz gruplardan çıkıp çeyrek finale yükselmek. 10 günlük aranın ardından 3 ay sonra başlayacak Türkiye Şampiyonası hazırlıklarına start vereceğiz. İlimizi temsil edecek diğer kulüplere de başarılar diliyorum" dedi.

Mustafa CİVELEKSIRADAKİ HABER
}