HaberlerSamsunspor Haberleri Samsunspor'da 'Süper' anlaşma

Samsunspor'da 'Süper' anlaşma - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor geleceğin yıldız adaylarına sahip çıkıyor. Amatör kulüp yetkilileriyle biraraya gelen Başkan İsmail Uyanık, 5 takımla işbirliği protokolü İmzaladı

 Samsunspor'da 'Süper' anlaşma

 

PROTOKOL İMZALANDI

Farklı projelere imza atan ve altyapıya büyük önem verenYılport Samsunspor'da 'Süper' bir anlaşma yapıldı.Samsun Süper Amatör Lig takımları ile U14 ve U16 takımı yetkilileri ile biraraya gelen Başkan İsmail Uyanık, gelecek vaad eden sporculara sahip çıkma adına protokol anlaşması imzaladı. Gençlik Geliştirme Tesisleri'nde yapılan iştişare toplantısına Yılport Samsunpor Başkanı İsmail Uyanık, Teknik Menejer Yücel Uyar, Genel Menejer Mustafa Aztopal, Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Aydın ve Basın Sözcüsü Suat Çakır katıldı.

GELECEK EMİN ELLERDE

İşbirliği protokolü kapsamında şu ana kadar Gazi Osmanpaşa Pınarspor, Yenidoğanspor, Tekkeköyspor, Samsun Büyükşehir Belediyespor ve Atakum Belediyespor ile protokol imzalandı. Altyapı Gençlik Geliştirme Sorumlusu Hakkı Bayrak, toplantıya katılımlarından dolayı tüm katılımcılara teşekkür ederek toplantının Yılport Samsunspor'un geleceğin yıldızlarına sahip çıkma adına faydalı geçtiğini dile getirdi. Konuşmaların ardından Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Aydın ve yetkililer protokol anlaşmasını imzaladı.

Salim YILDIZ

 

SIRADAKİ HABER
}