HaberlerSamsunspor Haberleriİbrahim Sandıkçı Samsunspor'un yanında

İbrahim Sandıkçı Samsunspor'un yanında - Samsunspor Haberleri

AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, 'Şehrimizin markası olan Samsunspor'a hizmet etmek bizim için gurur' dedi.

İbrahim Sandıkçı Samsunspor'un yanında

YÜKSELİŞ SÜRECEK

AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık’la bir araya geldi. Sandıkçı, Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık ve ekibine başarılar dileyerek, Samsunspor’un yanında olacağı mesajını verdi. Sandıkçı, “Samsunsporumuz, uyanış sezonunda büyük bir mücadele veriyor. Şehrimizin en önemli değerlerinden biri olan Samsunspor, inşallah şampiyon olarak yükselişini sürdürecek. Biz de bu süreçte sonuna kadar Samsunspor’un destekçisi olacağız” diye konuştu. Uyanık ise anlamlı ziyaretinden dolayı Sandıkçı’ya teşekkür etti.

MEŞALELİ KARŞILAMA

Hasköy Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen İbrahim Sandıkçı, meşaleler eşliğinde karşılandı. Mahalle sakinlerine hitap eden Sandıkçı, “Bu birlik ve beraberlik bizde olduğu sürece, Canik daha da güzel yerlere gelecek. İnşallah, hayalimizdeki Canik için hep birlikte gece gündüz çalışacağız” ifadelerini kullandı. Kalabalıkla birlikte hatıra fotoğrafı çektiren Sandıkçı, Hasköy Mahallesi sakinlerine teşekkürler etti.

SIRADAKİ HABER
}