HaberlerSamsunspor HaberleriEmin Kar: 'Engelleri tek tek aşıyoruz'

Emin Kar: 'Engelleri tek tek aşıyoruz' - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor Başkanı Yardımcısı Emin Kar, çıkışa geçtiklerine vurgu yaparak, 'Gelen galibiyetlerle takımın moral ve motivasyonu da üst seviyeye çıktı. İnegölspor engelini de aşarak, bir virajı daha dönmek istiyoruz' dedi

Emin Kar: 'Engelleri tek tek aşıyoruz'

ÇIKIŞA GEÇTİK

Yılport Samsunspor Başkan Yardımcısı Emin Kar, ligde engelleri tek tek aştıklarını ifade etti. Eyüpspor maçıyla birlikte yakaladıkları çıkışa değinen Emin Kar, "Eyüpspor ve ardından gelen Ankara Demirspor galibiyetleriyle iyi bir seri yakaladık. Bu serinin İnegölspor maçında da sürmesini istiyoruz. Karşımızda çıkışta olan ve ciddiye alınması gereken bir ekip var. Maç kolay geçmeyecektir" diye konuştu.

MORALLER YERİNDE

Başkan Yardımcısı Kar, "Bizleri desteklemeye gelen taraftarımızla bütünleşip İnegölspor engelini de aşmak istiyoruz. Biz bu yolda takımımıza güveniyoruz. Galibiyetlerle birlikte tesislere neşe geldi. Antrenmanlarda oyuncuların moral ve motivasyonunun yüksek olduğunu görüyoruz. Bu durum bizleri de sevindiriyor. El birliğiyle, gönül birliğiyle engelleri tek tek aşarak hedefimize ulaşacağız" dedi.

SIRADAKİ HABER
}