HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor taraftarına kötü haber

Samsunspor taraftarına kötü haber - Samsunspor Haberleri

Kırmızı- Beyazlı taraftarlar sosyal medya üzerinden stattaki ısıtıcıların çalışması konusunda yetkililere seslenirken, onlara kötü bir haber geldi. Stat projesinden ısıtıcılarla ilgili bölümün çıkarıldığı, takılan ısıtıcıların tesisatının bundan dolayı yapılmadığı öğrenildi

Samsunspor taraftarına kötü haber

KULÜP HAREKETE GEÇTİ

Soğuk hava dalgasını hafta sonu yeniden hissedecek olan Samsun'da,  Yılport Samsunspor taraftarları pazar günü oynanacak İnegölspor maçında stat ısıtıcıların çalıştırılmasına yönelik bir talep iletti. Kulüp yetkililerini bu konuda göreve çağıran taraftarlara, kötü bir haber geldi. Kulüp yetkilileri de taraftarın mağdur olmaması için düğmeye basarken, ilginç bir sürprizle karşılaştı.

PROJEDEN ÇIKARILMIŞ

Geçmişte teslim süresi sürekli ertelenen  Samsun 19 Mayıs Stadyumu'nun projesinden ısıtıcılarla ilgili bölümün çıkarıldığı öğrenildi. Takılan ısıtıcıların ise göstermelik olduğu öğrenildi. Yılport  Samsunspor yönetiminin yaz ayında stadı devraldıktan sonra bu konuda da çalışma yapacağı ancak şu anda ısıtıcıların yakılabilmesi gibi bir durumun söz konusu olamadığı belirtildi.

SIRADAKİ HABER
}