HaberlerAyn Ahşap Atölyesi farkını ortaya koyuyor

Ayn Ahşap Atölyesi farkını ortaya koyuyor

4. Samsun Mobilya ve Dekorasyon Fuarı'na katılan Ayn Ahşap Atölyesi, standında yer alan butik ahşap ürünler, yoğun ilgi görüyor

Ayn Ahşap Atölyesi farkını ortaya koyuyor

Bir yıl önce Samsun'da açılan Ayn Ahşap Atölyesi, birbirinden şık ahşap çalışmaları ile Samsun 4. Mobilya, İç Mimari, Halı, Aydınlatma, Dekorasyon ve Aksesuarları Fuarı’nda yerini aldı.

DİKKAT ÇEKEN ÜRÜNLER

Fuarla ilgili konuşan Ayn Ahşap Atölyesi İşletme Sahibi Ela Alas Ayan, fuarda ürünlerine olan ilgiden memnun olduklarını belirterek, "Firma olarak butik çalışmalar yapıyoruz. Burada sergilediğimiz her üründen sadece bir tane var. Bu da ürünlerimizi daha dikkat çekici yapıyor. Ayrıca müşterilerimizin talepleri doğrultusunda istekleri ham ürünleri işlenmiş veya işlenmemiş olarak da metrekare üzerinden satıyoruz" ifadelerini kullandı.

BİN 400 YILLIK AĞAÇTAN YAPILDI

Ürünlerinin tamamının kendi tasarımlarını olduğunu söyleyen Ayan, "Ürünlerimizin tamamı benim tasarımın olduğu için ayrıca ilgi çekiyor. Oduna kadın eli değdi diyebiliriz. Özellikle bin 400 yıllık kestane ağacından yapılan 2.20 metre çapındaki masa çok büyük ilgi görüyor. Dünyada tek olan bir ürün. Vali Beyin de çok ilgisini çekmişti" dedi.

Yasir BABA

 

SIRADAKİ HABER
}