HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da öldürülen şahsın kaçışı kameraya yansıdı

Samsun'da öldürülen şahsın kaçışı kameraya yansıdı - Samsun Haberleri

Samsun'da bir kişi giysisindeki etiketini kesme bahanesiyle bıçak istediği şahsı, aldığı bıçakla öldürdü. Cinayete kurban giden kişinin bıçaklandıktan sonra saldırgan şahıstan kaçtığı an ise güvenlik kamerasına yansıdı.

Samsun'da öldürülen şahsın kaçışı kameraya yansıdı

Olay, Samsun'un İlkadım ilçesi Kale Mahallesi Yabancılar Pazarı yanında 2 gün önce meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Yabancılar Pazarı'nda telefon dükkanı olan Kemal Akkaya dükkanının dışarısında dururken bir süre sonra yanına Yaşar Şeker geldi. Şeker, montundaki etiketi kesmek için Kemal Akkaya'dan bıçak istedi. Bıçağı alan Şeker, etiketi kestikten sonra Kemal Akkaya'nın göğüs bölgesine bıçakla vurmaya başladı. Yaralı şahıs çevredeki esnafın ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekiplerince Samsun Gazi Devlet Hastanesine kaldırıldı. Tedaviye alınan Akkaya, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

KISA SÜREDE YAKALANARAK TUTUKLANDI

Olay yerinden kaçan cinayet zanlısı Yasin Şeker ise kısa sürede Cinayet Büro ekiplerince yakalandı. Şeker, polisteki sorgusunun tamamlanmasının ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Samsun T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

CİNAYETE KURBAN GİDEN ŞAHSIN KAÇIŞI KAMERAYA YANSIDI

Öte yandan, bıçakla öldürülen Kemal Akkaya, bıçaklandıktan sonra kanlar içinde şahıstan kaçmaya başladı. Bir süre sonra dükkanının önüne gelen Akkaya burada yere yığıldı. Akkaya'nın bıçaklandıktan sonraki kaçışı ise güvenlik kamerasına yansıdı.

SIRADAKİ HABER
}