HaberlerSamsun HaberleriFuat Köktaş, 'Milletimizin iftihar kaynağı'

Fuat Köktaş, 'Milletimizin iftihar kaynağı' - Samsun Haberleri

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Emniyet Teşkilatı, hoşgörülü tavrı ve yardım severliğiyle, milletimizin iftihar kaynağıdır' dedi

Fuat Köktaş, 'Milletimizin iftihar kaynağı'

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat KöktaşPolis Teşkilatının 174. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı. Milletvekili Köktaş, milletin huzuru, Türkiye’nin bekası için gece gündüz demeden çalışan emniyet mensuplarının Polis Haftası’nı tebrik etti.

GURUR VERİCİ BAŞARILARI VAR

Köktaş mesajının devamında, “Emniyet teşkilatının yaptığı başarılı çalışmalar gururumuz oldu. Her türlü hukuk dışı örgütlenmelere, suça karşı, azimli ve kararlı bir mücadele veren emniyet teşkilatı, devletin temel unsurlarından biridir.  Ülkemizin dört bir yanında halkın, huzur ve istikrar ortamının korunması,  can ve mal güvenliğinin sağlanması, güven içinde yaşaması, kamu düzeninin temini, hukukun tesisi ve insan haklarının korunmasına dair görevlerini büyük bir fedakarlıkla yerine getiren Emniyet Teşkilatı, hoşgörülü tavrı ve yardım severliğiyle, milletimizin iftihar kaynağıdır. Her türlü suç ve suçluyla mücadele edebilmek için her zaman kendini yenileyen ve güçlendiren ekipmanların takibine büyük önem veren Emniyet Teşkilatı, sadece yurt içinde değil, yurt dışında da gurur verici başarılara imza attığını görmekteyiz. Emniyet Teşkilatımızın demokrasimize sahip çıkmak üzere vermiş olduğu cansiparane mücadele 15 Temmuz hain darbe teşebbüsünü engelleyen en etkili unsurlardan biri olarak, her türlü hukuk dışı örgütlenmelere, suça karşı, azimli ve kararlı bir mücadele vermektedir. Emniyet Teşkilatı'nın kuruluş yıldönümünde başta; Samsun Emniyet Müdürlüğü çalışanları olmak üzere, vatana, millete hizmette her türlü fedakarlığı gösteren Tüm Polis teşkilatının 174. Kuruluş Yıldönümünü kutluyor, görevi başında şehit olan kahraman güvenlik güçlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum. Halen görev başında olan polislerimize de sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

SIRADAKİ HABER
}