HaberlerSamsun Haberleriİnceleme ve sohbet bir arada

İnceleme ve sohbet bir arada - Samsun Haberleri

Yemek dağıtım noktasını ziyaret eden Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, hem incelemelerde bulundu hem de vatandaşlarla sohbet etti

İnceleme ve sohbet bir arada

Bafra Belediyesi, ramazan ayı münasebetiyle 2 ayrı noktadan yaklaşık 2 bin kişilik iftar yemeği dağıtıyor. Dağıtımlar Kavakpınar Mahallesi Muhtarlığı önünden ve Belediye Aşevi’nden yapılıyor. Geçtiğimiz günlerde aşevinde yemek dağıtımı ve iftara katılan Belediye Başkanı Hamit Kılıç, şimdi de Kavakpınar Mahallesi’nde ki dağıtım noktasını ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet etti ve yemek dağıtımında bulundu.

BAŞKANDAN TEŞEKKÜR

Yemek dağıtımı sonrası açıklamada bulunan Başkan Kılıç şunları söyledi: “Mübarek ramazan ayının manevi iklimini azami ölçülerde halkımızla birlikte yaşamaya çalışıyoruz. Bafra Belediyesi olarak iki ayrı noktada ihtiyaç sahiplerimize 2 bin kişilik yemek dağıtımı yapıyoruz. Geçtiğimiz günlerde aşevimizi ziyaret edip bizzat yemek dağıtımında bulunup akşam da aşevimizde halkımızla birlikte iftar yapmıştık. Şimdi de Kavakpınar Mahalle Muhtarlığımızda bulunan dağıtım noktasına gelerek hem incelemelerde bulundum hem vatandaşlarımızla sohbet ettim hem de yemek dağıtımını çalışma arkadaşlarımız ve muhtarlarımızla birlikte gerçekleştirdik. Halka hizmet, Hakka hizmet gayesi ile gerçekleştirmeye çalıştığımız bu hizmetlerimizde emeği olan çalışma arkadaşlarıma, personelimize, Mahalle Muhtarımız Salim Ocak olmak üzere muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.”

SIRADAKİ HABER
}