HaberlerSamsunspor HaberleriSamed Hakan Kılıç Samsunspor'a geri dönüyor

Samed Hakan Kılıç Samsunspor'a geri dönüyor - Samsunspor Haberleri

Samsunspor'un geçen sezon başında sözleşmesini uzatıp Fransa 3. Ligi ekiplerinden SO Cholet'e kiraladığı Samed Hakan Kılıç'ın yeni sezonda takıma geri kazandırılacağı öğrenildi. Samed geçen yıl Fransa 3. Ligi'nde 24 maçta forma giydi

Samed Hakan Kılıç Samsunspor'a geri dönüyor

FORMA BULAMAMIŞTI

 Samsunspor'un 2017-2018 sezonunda Fransa'nın So Cholet takımından transfer ettiği gurbetçi futbolcu Samed Hakan Kılıç, istediği süreleri bulamamıştı. Bununla birlikte kulüpte yaşanan mali kriz ve takımın kayyuma kalmasıyla karşısında muhatap da bulamayan gurbetçi futbolcu, sezonun bitmesiyle ülkesine geri dönmüştü. Geçen sezon öncesi İsmail Uyanık başkanlığındaki yönetimin temasa geçtiği oyuncunun alacakları ödenip, sözleşmesi de Avro'dan Türk Lirası'na çevrilip, transfer edilen So Cholet takımına geri kiralanmıştı.

KAMPA ÇAĞIRILACAK

Geçen sezon Fransa 3. Ligi'ni 8. sırada bitiren So Cholet'te 24 maçta forma giyen gurbetçi futbolcunun yeni sezonda Samsunspor'a geri döneceği belirtildi. Devre arasında imza işleri nedeniyle Samsun'a gelen ve Başkan İsmail Uyanık'la da görüşen Samed Hakan Kılıç, o günlerde de geri dönüş sinyali vermiş ancak So Cholet'le olan sözleşmesinden dolayı dönememişti. 2021 yılına kadar Samsunspor'la sözleşmesi bulunan oyuncunun sezon öncesi kampına çağırılacağı ve takımla çalışmalara başlayacağı ifade edildi.

 

SIRADAKİ HABER
}