HaberlerYaşlılara bayram morali

Yaşlılara bayram morali

Samsun'da Mesleki Eğitim Merkezi ile Halk Eğitim Merkezi'nin usta öğretici ve öğrencileri, Büyükşehir Belediyesi Huzurevi'nde kalan yaşlılara yönelik bayram öncesi 'Bakım' etkinliği düzenledi

Yaşlılara bayram morali

 Samsun Mesleki Eğitim Merkezi ile Halk Eğitim Merkezi müdürlükleri, bayram öncesi öğrencilerin ardından Huzurevi'nde kalan yaşlıları da sevindirdi. Her 2 merkezin usta öğreticileri ve öğrencileri, Samsun Büyükşehir Belediyesi Huzurevi'nde kalan yaşlılara yönelik 'Bakım' etkinliği düzenledi.

YAŞLILARA SAÇ VE SAKAL BAKIMI

İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe, Samsun Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Şahin, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Murat Yalçınkaya'nın da katıldığı etkinlikte usta öğreticiler Malik Güleçyüz ve Bülent Battal önderliğindeki öğrenciler, Huzurevi'nde kalan yaşlıların bayram traşlarını yaptı. Öğrenciler tarafından saçları kesilen, sakal traşları yapılan yaşlılar adına teşekkür konuşması yapan Huzurevi Müdürü Bayram Yücel, "Her 2 kurumumuz gerçekleştirdikleri bu tür faaliyetlerle sosyal ve toplumsal alanlarda önemlerini bir kez daha ortaya koydular" dedi.

AKMEŞE: ÖRNEK BİR ETKİNLİK

Etkinliğe katılan ilkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe de, "Bugün burada yaşlılarımızla birlikte olmak hepimiz için mutluluk verici. Büyüklerimizin ellerinden öpüyor, Ramazan bayramlarını kutluyorum. Mesleki Eğitim ve Halk Eğitim öğrencilerimizin ve usta öğreticilerimizin bayram öncesi gösterdikleri bu duyarlılık örnek olacak nitelikte. Kendilerine teşekkür ediyorum" diye konuştu.

 

SIRADAKİ HABER
}