HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da ilginç olay! İmdat çığlıkları attı...

Samsun'da ilginç olay! İmdat çığlıkları attı... - Samsun Haberleri

Samsun'un Çarşamba ilçesinde ilginç bir olay yaşandı. Yeşilırmak'a atlayan şahıs, önce 150 metre yüzdü ardından yardım. Vatandaşın intihar etmek için ırmağa atladığı, sonra vazgeçip yardım istediği öğrenildi.

Samsun'da ilginç olay! İmdat çığlıkları attı...

Samsun'un Çarşamba ilçesinde meydana gelen olayda, R.T. isimli şahıs (40) üzerindeki kıyafetleri çıkarıp tarihi  Yaya Köprüsü’nden Yeşilırmak'a atladı. İntihar için mi, yüzmek için mi atladığı tam anlaşılamayan şahıstan şüphelenen vatandaşlar, durumu polise bildirdi.

BENİ KURTARAN YOK MU?

R.T. atladığı köprüden 150 metre mesafedeki Asma Köprü'ye kadar yüzdü. Burada, “Beni kurtaran yok mu? İmdat” diye bağırmaya başladı. Kenarda balık tutan bir vatandaş R.T.'yi, ırmak kenarından çekip, kurtardı. Olay yerine gelen 112 ekipleri tarafından ilk kontrolü yapılan R.T. emniyete götürüldü R.T. 'nin çeşitli sorulardan dolayı bunaldığı ve intihar etmek için ırmağa atladığı, sonra vazgeçip yardım istediği öğrenildi. Tarihi Yaya Köprüsü üzerinde kıyafetleri alınan R.T.'nin, ayakkabısın içine 2 bin lira da para bıraktığı öğrenildi.

Ahmet Naci KILAVUZ

SIRADAKİ HABER
}